# | Date | Cat | Groups | Pitch | Games |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Groups | Pitch | |
301 |
2018-04-21 08:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 08:30 - Pitch 2
Group J
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
Lemaire G.
(Ck Montignynois) |
302 |
2018-04-21 09:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 09:30 - Pitch 2
Group J
Biache Montigny I
Biache Montigny I
|
303 |
2018-04-21 10:30 |
Division 3 | Group J | 1 |
04-21 10:30 - Pitch 1
Group J
Saint-Omer I F
Saint-Omer I F
|
304 |
2018-04-21 11:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 11:30 - Pitch 2
Group J
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
305 |
2018-04-21 12:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 12:30 - Pitch 2
Group J
NED U21 Women
NED U21 Women
|
306 |
2018-04-21 13:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 13:30 - Pitch 2
Group J
Corbeil-Essonnes 18
Corbeil-Essonnes 18
|
307 |
2018-04-21 14:30 |
Division 3 | Group J | 4 |
04-21 14:30 - Pitch 4
Group J
Saint-Omer I F
Saint-Omer I F
|
308 |
2018-04-21 15:30 |
Division 3 | Group J | 1 |
04-21 15:30 - Pitch 1
Group J
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Vercoutre N.
(Ck Club St Omer) |
309 |
2018-04-21 15:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 15:30 - Pitch 2
Group J
Biache Montigny I
Biache Montigny I
|
310 |
2018-04-21 17:30 |
Division 3 | Group J | 4 |
04-21 17:30 - Pitch 4
Group J
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
311 |
2018-04-21 18:30 |
Division 3 | Group J | 2 |
04-21 18:30 - Pitch 2
Group J
Corbeil-Essonnes 18
Corbeil-Essonnes 18
|
312 |
2018-04-21 18:30 |
Division 3 | Group J | 1 |
04-21 18:30 - Pitch 1
Group J
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
313 |
2018-04-22 09:30 |
Division 3 | Group J | 4 |
04-22 09:30 - Pitch 4
Group J
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Noel Dubuisson T.
(Pont D'ouilly Loisirs) |
314 |
2018-04-22 10:00 |
Division 3 | Group J | 4 |
04-22 10:00 - Pitch 4
Group J
Saint-Omer I F
Saint-Omer I F
|
315 |
2018-04-22 10:30 |
Division 3 | Group J | 4 |
04-22 10:30 - Pitch 4
Group J
Biache Montigny I
Biache Montigny I
|
101 |
2018-04-21 08:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 08:00 - Pitch 1
Group A
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
107 |
2018-04-21 10:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 10:00 - Pitch 1
Group A
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
111 |
2018-04-21 12:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 12:00 - Pitch 1
Group A
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
118 |
2018-04-21 15:30 |
Division 1 | Group A | 4 |
04-21 15:30 - Pitch 4
Group A
Strasbourg I
Strasbourg I
|
104 |
2018-04-21 09:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 09:00 - Pitch 1
Group A
Avranches I
Avranches I
|
114 |
2018-04-21 13:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 13:00 - Pitch 1
Group A
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(NAT-A) |
110 |
2018-04-21 11:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 11:30 - Pitch 1
Group A
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
116 |
2018-04-21 14:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 14:30 - Pitch 1
Group A
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
Vignet E.
(Kayak Club De Thury-Harcourt) |
122 |
2018-04-21 17:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 17:30 - Pitch 1
Group A
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
120 |
2018-04-21 16:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
04-21 16:00 - Pitch 1
Group A
Avranches I
Avranches I
|
102 |
2018-04-21 08:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
04-21 08:00 - Pitch 2
Group B
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
112 |
2018-04-21 12:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
04-21 12:00 - Pitch 2
Group B
Strasbourg I
Strasbourg I
|
119 |
2018-04-21 15:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
04-21 15:00 - Pitch 2
Group B
Odysseus A
Odysseus A
|
109 |
2018-04-21 11:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
04-21 11:00 - Pitch 2
Group B
Odysseus A
Odysseus A
|
117 |
2018-04-21 14:30 |
Division 1 | Group B | 2 |
04-21 14:30 - Pitch 2
Group B
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Brackez V.
(Ck Montignynois) |
105 |
2018-04-21 09:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
04-21 09:00 - Pitch 2
Group B
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
103 |
2018-04-21 08:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
04-21 08:30 - Pitch 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
113 |
2018-04-21 12:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
04-21 12:30 - Pitch 1
Group C
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
121 |
2018-04-21 16:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
04-21 16:30 - Pitch 1
Group C
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
108 |
2018-04-21 11:00 |
Division 1 | Group C | 1 |
04-21 11:00 - Pitch 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
115 |
2018-04-21 14:00 |
Division 1 | Group C | 1 |
04-21 14:00 - Pitch 1
Group C
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
106 |
2018-04-21 09:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
04-21 09:30 - Pitch 1
Group C
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
Lemaire G.
(Ck Montignynois) |
124 |
2018-04-21 19:00 |
Division 1 | Group K | 1 |
04-21 19:00 - Pitch 1
Group K
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
126 |
2018-04-21 19:00 |
Division 1 | Group K | 3 |
04-21 19:00 - Pitch 3
Group K
Strasbourg I
Strasbourg I
|
131 |
2018-04-22 09:00 |
Division 1 | Group K | 3 |
04-22 09:00 - Pitch 3
Group K
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
136 |
2018-04-22 10:30 |
Division 1 | Group K | 2 |
04-22 10:30 - Pitch 2
Group K
Odysseus A
Odysseus A
|
135 |
2018-04-22 10:30 |
Division 1 | Group K | 1 |
04-22 10:30 - Pitch 1
Group K
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
127 |
2018-04-21 19:00 |
Division 1 | Group K | 4 |
04-21 19:00 - Pitch 4
Group K
Noel Dubuisson T.
(Pont D'ouilly Loisirs)
Brackez V.
(Ck Montignynois) |
125 |
2018-04-21 19:00 |
Division 1 | Group L | 2 |
04-21 19:00 - Pitch 2
Group L
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
132 |
2018-04-22 09:30 |
Division 1 | Group L | 1 |
04-22 09:30 - Pitch 1
Group L
Brackez V.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
142 |
2018-04-22 12:30 |
Division 1 | Group L | 4 |
04-22 12:30 - Pitch 4
Group L
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
143 |
2018-04-22 14:00 |
Division 1 | Group L | 2 |
04-22 14:00 - Pitch 2
Group L
Avranches I
Avranches I
|
128 |
2018-04-22 08:00 |
Division 1 | Group L | 1 |
04-22 08:00 - Pitch 1
Group L
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
137 |
2018-04-22 11:00 |
Division 1 | Group L | 2 |
04-22 11:00 - Pitch 2
Group L
Brackez V.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
129 |
2018-04-22 08:00 |
Division 1 | Group M | 2 |
04-22 08:00 - Pitch 2
Group M
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Brackez V.
(Ck Montignynois) |
130 |
2018-04-22 08:00 |
Division 1 | Group M | 3 |
04-22 08:00 - Pitch 3
Group M
Avranches I
Avranches I
|
133 |
2018-04-22 10:00 |
Division 1 | Group M | 1 |
04-22 10:00 - Pitch 1
Group M
Noel Dubuisson T.
(Pont D'ouilly Loisirs)
Lemaire G.
(Ck Montignynois) |
134 |
2018-04-22 10:00 |
Division 1 | Group M | 2 |
04-22 10:00 - Pitch 2
Group M
Odysseus A
Odysseus A
|
138 |
2018-04-22 11:30 |
Division 1 | Group M | 3 |
04-22 11:30 - Pitch 3
Group M
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
145 |
2018-04-22 14:00 |
Division 1 | Group M | 4 |
04-22 14:00 - Pitch 4
Group M
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
139 |
2018-04-22 12:00 |
Division 1 | 5th place | 4 |
04-22 12:00 - Pitch 4
5th place
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
140 |
2018-04-22 12:30 |
Division 1 | 1/2 final | 1 |
04-22 12:30 - Pitch 1
1/2 final
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Brackez V.
(Ck Montignynois) |
141 |
2018-04-22 12:30 |
Division 1 | 1/2 final | 2 |
04-22 12:30 - Pitch 2
1/2 final
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
144 |
2018-04-22 14:00 |
Division 1 | 3rd place | 1 |
04-22 14:00 - Pitch 1
3rd place
FRA Men
Odysseus A
|
146 |
2018-04-22 15:30 |
Division 1 | Final | 1 |
04-22 15:30 - Pitch 1
Final
Noel Dubuisson T.
(Pont D'ouilly Loisirs)
Brackez V.
(Ck Montignynois) |
203 |
2018-04-21 10:30 |
Division 2 | Poule D | 3 |
04-21 10:30 - Pitch 3
Poule D
Odysseus B
Odysseus B
|
206 |
2018-04-21 12:00 |
Division 2 | Poule D | 3 |
04-21 12:00 - Pitch 3
Poule D
FRA Women B
FRA Women B
|
209 |
2018-04-21 13:30 |
Division 2 | Poule D | 3 |
04-21 13:30 - Pitch 3
Poule D
Wasquehal I
Wasquehal I
|
201 |
2018-04-21 09:30 |
Division 2 | Poule E | 3 |
04-21 09:30 - Pitch 3
Poule E
Michiel de Ruyter 3
Michiel de Ruyter 3
|
204 |
2018-04-21 11:00 |
Division 2 | Poule E | 3 |
04-21 11:00 - Pitch 3
Poule E
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
207 |
2018-04-21 12:30 |
Division 2 | Poule E | 3 |
04-21 12:30 - Pitch 3
Poule E
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
202 |
2018-04-21 10:00 |
Division 2 | Poule F | 3 |
04-21 10:00 - Pitch 3
Poule F
De Paddel
De Paddel
|
208 |
2018-04-21 13:00 |
Division 2 | Poule F | 3 |
04-21 13:00 - Pitch 3
Poule F
Avion I
Avion I
|
205 |
2018-04-21 11:30 |
Division 2 | Poule F | 3 |
04-21 11:30 - Pitch 3
Poule F
Compiègne I
Compiègne I
|
212 |
2018-04-21 15:30 |
Division 2 | Poule G | 3 |
04-21 15:30 - Pitch 3
Poule G
Odysseus B
Odysseus B
|
218 |
2018-04-21 18:30 |
Division 2 | Poule G | 3 |
04-21 18:30 - Pitch 3
Poule G
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
215 |
2018-04-21 17:00 |
Division 2 | Poule G | 3 |
04-21 17:00 - Pitch 3
Poule G
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
210 |
2018-04-21 14:30 |
Division 2 | Poule H | 3 |
04-21 14:30 - Pitch 3
Poule H
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
213 |
2018-04-21 16:00 |
Division 2 | Poule H | 3 |
04-21 16:00 - Pitch 3
Poule H
Wasquehal I
Wasquehal I
|
216 |
2018-04-21 17:30 |
Division 2 | Poule H | 3 |
04-21 17:30 - Pitch 3
Poule H
Michiel de Ruyter 3
Michiel de Ruyter 3
|
211 |
2018-04-21 15:00 |
Division 2 | Classement 7 à 9 | 3 |
04-21 15:00 - Pitch 3
Classement 7 à 9
Compiègne I
Compiègne I
|
214 |
2018-04-21 16:30 |
Division 2 | Classement 7 à 9 | 3 |
04-21 16:30 - Pitch 3
Classement 7 à 9
Brackez V.
(Ck Montignynois)
Noel Dubuisson T.
(Pont D'ouilly Loisirs) |
217 |
2018-04-21 18:00 |
Division 2 | Classement 7 à 9 | 3 |
04-21 18:00 - Pitch 3
Classement 7 à 9
De Paddel
De Paddel
|
219 |
2018-04-22 09:00 |
Division 2 | Classement 7 à 9 | 1 |
04-22 09:00 - Pitch 1
Classement 7 à 9
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
223 |
2018-04-22 11:00 |
Division 2 | Classement 7 à 9 | 1 |
04-22 11:00 - Pitch 1
Classement 7 à 9
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
225 |
2018-04-22 12:30 |
Division 2 | Classement 7 à 9 | 3 |
04-22 12:30 - Pitch 3
Classement 7 à 9
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
220 |
2018-04-22 09:30 |
Division 2 | 5ème place | 3 |
04-22 09:30 - Pitch 3
5ème place
Avion I
Avion I
|
224 |
2018-04-22 11:30 |
Division 2 | 5ème place | 1 |
04-22 11:30 - Pitch 1
5ème place
De Paddel
De Paddel
|
221 |
2018-04-22 10:00 |
Division 2 | 1/2 finale | 3 |
04-22 10:00 - Pitch 3
1/2 finale
Avion I
Avion I
|
222 |
2018-04-22 10:30 |
Division 2 | 1/2 finale | 3 |
04-22 10:30 - Pitch 3
1/2 finale
Wasquehal I
Wasquehal I
|
226 |
2018-04-22 13:00 |
Division 2 | 3ème place | 2 |
04-22 13:00 - Pitch 2
3ème place
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
Noel Dubuisson T.
(Pont D'ouilly Loisirs) |
227 |
2018-04-22 15:00 |
Division 2 | Finale | 1 |
04-22 15:00 - Pitch 1
Finale
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
318 |
2018-04-22 13:00 |
Division 3 | 5th place | 3 |
04-22 13:00 - Pitch 3
5th place
Corbeil-Essonnes 18
Corbeil-Essonnes 18
|
316 |
2018-04-22 12:00 |
Division 3 | 1/2 final | 2 |
04-22 12:00 - Pitch 2
1/2 final
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
317 |
2018-04-22 12:00 |
Division 3 | 1/2 final | 3 |
04-22 12:00 - Pitch 3
1/2 final
Saint-Omer I F
Saint-Omer I F
|
319 |
2018-04-22 13:30 |
Division 3 | 3rd place | 3 |
04-22 13:30 - Pitch 3
3rd place
FRA U21 Women
FRA U21 Women
|
320 |
2018-04-22 14:30 |
Division 3 | Final | 1 |
04-22 14:30 - Pitch 1
Final
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|