09:00
|
122 |
N2 Hommes |
J4 |
Saint-Omer II
|
4 -
6
|
Saint-Nazaire II
|
Beaufils Guillaume (Avranches II) NAT-A
|
Chaillou Hugo (Vertou I) NAT-S
|
09:30
|
107 |
N2 Hommes |
J4 |
Acigné II
|
2 -
3
|
Vern-sur-Seiche I
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire II) NAT-A
|
Pons Romain (Le Havre I) NAT-C
|
09:40
|
123 |
N2 Hommes |
J4 |
Montigny-en-Gohelle I
|
3 -
1
|
Lochrist I
|
Blayo David (Saint-Grégoire II) NAT-B
|
Pindras Arthur (Thury-Harcourt II) NAT-S
|
10:15
|
108 |
N2 Hommes |
J4 |
Corbeil-Essonnes II
|
4 -
4
|
Décines-Meyzieu I
|
Djaid Guillaume (Vern-sur-Seiche I) NAT-C
|
Frangeul Yannick (Acigné II) NAT-S
|
10:20
|
124 |
N2 Hommes |
J4 |
Vertou I
|
3 -
4
|
Avranches II
|
Brackez Virginie (Montigny-en-Gohelle I) INT-A
|
Odot Stephane (S.n.o.s. Ck St Nazaire) NAT-A
|
11:00
|
109 |
N2 Hommes |
J4 |
Condé-sur-Vire II
|
6 -
4
|
Le Havre I
|
Ovieve Valentin (Décines-Meyzieu I) NAT-B
|
Herbel Vincent (Vern-sur-Seiche I) NAT-S
|
11:40
|
126 |
N2 Hommes |
J4 |
Saint-Nazaire II
|
2 -
3
|
Montigny-en-Gohelle I
|
Beaufils Guillaume (Avranches II) NAT-A
|
Mahieu Paul (Saint-Omer II) REG
|
11:45
|
110 |
N2 Hommes |
J4 |
Acigné II
|
6 -
4
|
Corbeil-Essonnes II
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire II) NAT-A
|
Gestin Ronan (Décines-Meyzieu I) NAT-B
|
12:20
|
127 |
N2 Hommes |
J4 |
Saint-Grégoire II
|
8 -
5
|
Vertou I
|
Brackez Virginie (Montigny-en-Gohelle I) INT-A
|
Chevalier Julien (Thury-Harcourt II) NAT-C
|
12:30
|
111 |
N2 Hommes |
J4 |
Vern-sur-Seiche I
|
5 -
3
|
Le Havre I
|
Gueret Yvain (Acigné II) NAT-B
|
Bayram Erhan (Corbeil-Essonnes II) NAT-C
|
13:00
|
128 |
N2 Hommes |
J4 |
Avranches II
|
13 -
2
|
Saint-Omer II
|
Lemaire Gilles (Montigny-en-Gohelle I) NAT-C
|
Patoir Sebastien (Montigny-en-Gohelle I) NAT-B
|
13:15
|
112 |
N2 Hommes |
J4 |
Décines-Meyzieu I
|
2 -
9
|
Condé-sur-Vire II
|
Perrin Thomas (Corbeil-Essonnes II) NAT-A
|
Terny Florian (Le Havre I) NAT-C
|
13:40
|
129 |
N2 Hommes |
J4 |
Lochrist I
|
3 -
4
|
Saint-Nazaire II
|
Davost Brieuc (Saint-Grégoire II) NAT-A
|
Chaillou Hugo (Vertou I) NAT-S
|
14:20
|
130 |
N2 Hommes |
J4 |
Montigny-en-Gohelle I
|
4 -
3
|
Thury-Harcourt II
|
Beaufils Guillaume (Avranches II) NAT-A
|
Decurey Franck (Lochrist I)
|