13:00
|
113 |
N2 Hommes |
J4 |
Vertou I
|
3 -
3
|
Saint-Omer II
|
Brackez Virginie (FRA) INT-A
|
Odot Stephane (S.n.o.s. Ck St Nazaire) NAT-A
|
13:40
|
114 |
N2 Hommes |
J4 |
Montigny-en-Gohelle I
|
5 -
2
|
Saint-Grégoire II
|
Decurey Franck (Lochrist I) NAT-A
|
Beaufils Guillaume (Avranches II) NAT-A
|
13:45
|
100 |
N2 Hommes |
J4 |
Corbeil-Essonnes II
|
6 -
0
|
Le Havre I
|
Gueret Yvain (Acigné II) NAT-B
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire II) NAT-A
|
14:20
|
115 |
N2 Hommes |
J4 |
Thury-Harcourt II
|
4 -
8
|
Saint-Nazaire II
|
Brackez Virginie (FRA) INT-A
|
Villautreix Simon (Vertou I) NAT-S
|
14:30
|
101 |
N2 Hommes |
J4 |
Vern-sur-Seiche I
|
7 -
4
|
Décines-Meyzieu I
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire II) NAT-A
|
Guillerey Arnaud (Corbeil-Essonnes II) NAT-C
|
15:00
|
116 |
N2 Hommes |
J4 |
Avranches II
|
5 -
2
|
Lochrist I
|
Lemaire Gilles (Montigny-en-Gohelle I) NAT-C
|
Mahieu Paul (Saint-Omer II) REG
|
15:15
|
102 |
N2 Hommes |
J4 |
Le Havre I
|
2 -
9
|
Acigné II
|
Gestin Ronan (Décines-Meyzieu I) NAT-B
|
Merienne Brice (Vern-sur-Seiche I) NAT-S
|
15:40
|
117 |
N2 Hommes |
J4 |
Vertou I
|
5 -
6
|
Montigny-en-Gohelle I
|
Odot Stephane (S.n.o.s. Ck St Nazaire) NAT-A
|
Pindras Arthur (Thury-Harcourt II) NAT-S
|
16:00
|
103 |
N2 Hommes |
J4 |
Condé-sur-Vire II
|
8 -
0
|
Corbeil-Essonnes II
|
Djaid Guillaume (Vern-sur-Seiche I) NAT-C
|
Jeanblanc Bastien (Le Havre I) NAT-B
|
16:20
|
118 |
N2 Hommes |
J4 |
Saint-Grégoire II
|
8 -
5
|
Saint-Omer II
|
Lemaire Gilles (Montigny-en-Gohelle I) NAT-C
|
Decurey Franck (Lochrist I) NAT-A
|
16:45
|
104 |
N2 Hommes |
J4 |
Décines-Meyzieu I
|
1 -
6
|
Acigné II
|
Terny Florian (Le Havre I) NAT-C
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire II) NAT-A
|
17:00
|
119 |
N2 Hommes |
J4 |
Saint-Nazaire II
|
7 -
4
|
Avranches II
|
Brackez Virginie (Montigny-en-Gohelle I) INT-A
|
Mahieu Paul (Saint-Omer II) REG
|
17:30
|
105 |
N2 Hommes |
J4 |
Corbeil-Essonnes II
|
2 -
3
|
Vern-sur-Seiche I
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire II) NAT-A
|
Frangeul Yannick (Acigné II) NAT-S
|
17:40
|
120 |
N2 Hommes |
J4 |
Thury-Harcourt II
|
4 -
4
|
Vertou I
|
Mille David (Montigny-en-Gohelle I) NAT-C
|
Blayo David (Saint-Grégoire II) NAT-B
|
18:15
|
106 |
N2 Hommes |
J4 |
Décines-Meyzieu I
|
2 -
3
|
Le Havre I
|
Gueret Yvain (Acigné II) NAT-B
|
Bayram Erhan (Corbeil-Essonnes II) NAT-C
|
18:20
|
121 |
N2 Hommes |
J4 |
Lochrist I
|
7 -
2
|
Saint-Omer II
|
Lemaire Gilles (Montigny-en-Gohelle I) NAT-C
|
Odot Tanguy (Saint-Nazaire II)
|
19:00
|
131 |
N2 Hommes |
J4 |
Avranches II
|
3 -
3
|
Saint-Grégoire II
|
Chevalier Julien (Thury-Harcourt II) NAT-C
|
Mariette Francis (Vertou I) NAT-S
|