08:30
|
151 |
N2 Hommes |
|
Avranches II
|
1 -
1
|
Saint-Grégoire II
|
Lefevre Romain (Pont-d'Ouilly II) NAT-B
|
Brackez Virginie (Montigny-en-Gohelle I) INT-A
|
09:00
|
133 |
N2 Hommes |
|
Acigné II
|
4 -
3
|
Montpellier II
|
Guest Clement (Sucé-sur-Erdre I) NAT-B
|
Marmer Guillaume (Agen II) NAT-C
|
09:15
|
152 |
N2 Hommes |
|
Loeuilly I
|
7 -
4
|
Thury-Harcourt II
|
Decurey Franck (Lochrist I) NAT-A
|
Beaufils Guillaume (Avranches II) NAT-A
|
09:45
|
134 |
N2 Hommes |
|
Annecy I
|
1 -
3
|
Vern-sur-Seiche I
|
Dubos Remy (Cestas I)
|
Levy Mathias (Montpellier II) NAT-S
|
10:00
|
153 |
N2 Hommes |
|
Montigny-en-Gohelle I
|
3 -
5
|
Pont-d'Ouilly II
|
Davost Brieuc (Saint-Grégoire II) NAT-A
|
Chevalier Julien (Thury-Harcourt II) NAT-C
|
10:30
|
135 |
N2 Hommes |
|
Agen II
|
0 -
4
|
Sucé-sur-Erdre I
|
Oger Lorin (Acigné II) NAT-B
|
Boudin Maxime (Vern-sur-Seiche I) NAT-S
|
10:45
|
154 |
N2 Hommes |
|
Avranches II
|
7 -
1
|
Lochrist I
|
Brackez Virginie (Montigny-en-Gohelle I) INT-A
|
Poppe Tristan (Loeuilly I) NAT-C
|
11:15
|
136 |
N2 Hommes |
|
Cestas I
|
6 -
5
|
Montpellier II
|
Maisonneuve Clement (Annecy I) NAT-B
|
Rousset Remi (Sucé-sur-Erdre I) NAT-C
|
11:30
|
155 |
N2 Hommes |
|
Saint-Grégoire II
|
3 -
2
|
Thury-Harcourt II
|
Gougeon-Lemasle Alexandre (Avranches II) NAT-C
|
Laporte Romain (Pont-d'Ouilly II) NAT-B
|
12:00
|
137 |
N2 Hommes |
|
Acigné II
|
2 -
2
|
Vern-sur-Seiche I
|
Marchand Marc Anthoine (Agen II) NAT-B
|
Bardet Tristan (Cestas I) NAT-C
|
12:15
|
156 |
N2 Hommes |
|
Loeuilly I
|
8 -
6
|
Montigny-en-Gohelle I
|
Davost Brieuc (Saint-Grégoire II) NAT-A
|
Decurey Franck (Lochrist I) NAT-A
|
12:45
|
138 |
N2 Hommes |
|
Annecy I
|
4 -
1
|
Sucé-sur-Erdre I
|
Tabacco Mickael (Montpellier II) NAT-B
|
Djaid Guillaume (U.s.v. Ck Vern / Seiche) NAT-S
|
13:00
|
157 |
N2 Hommes |
|
Avranches II
|
2 -
2
|
Pont-d'Ouilly II
|
Chevalier Julien (Thury-Harcourt II) NAT-C
|
Bove Romain (Loeuilly I) NAT-C
|
13:30
|
139 |
N2 Hommes |
|
Agen II
|
2 -
5
|
Cestas I
|
Maisonneuve Leo (Annecy I) NAT-B
|
Oger Lorin (Acigné II) NAT-B
|
13:45
|
158 |
N2 Hommes |
|
Lochrist I
|
4 -
4
|
Saint-Grégoire II
|
Bove Quentin (Loeuilly I) NAT-C
|
Brackez Virginie (Montigny-en-Gohelle I) INT-A
|
14:15
|
140 |
N2 Hommes |
|
Montpellier II
|
1 -
2
|
Vern-sur-Seiche I
|
Oger Lorin (Acigné II) NAT-B
|
Guest Clement (Sucé-sur-Erdre I) NAT-B
|
14:30
|
159 |
N2 Hommes |
|
Pont-d'Ouilly II
|
3 -
3
|
Thury-Harcourt II
|
Beaufils Guillaume (Avranches II) NAT-A
|
Davost Brieuc (Saint-Grégoire II) NAT-A
|
15:00
|
141 |
N2 Hommes |
|
Agen II
|
3 -
3
|
Annecy I
|
Tabacco Mickael (Montpellier II) NAT-B
|
Bardet Tristan (Cestas I)
|
15:15
|
160 |
N2 Hommes |
|
Lochrist I
|
4 -
5
|
Loeuilly I
|
Chevalier Julien (Thury-Harcourt II) NAT-C
|
Durand Gerald (Pont-d'Ouilly II) NAT-A
|
15:45
|
142 |
N2 Hommes |
|
Acigné II
|
3 -
4
|
Sucé-sur-Erdre I
|
Trehen Alban (Vern-sur-Seiche I) NAT-C
|
Ducoms Thomas (Agen II) NAT-C
|
16:00
|
161 |
N2 Hommes |
|
Montigny-en-Gohelle I
|
5 -
6
|
Saint-Grégoire II
|
Decurey Franck (Lochrist I) NAT-A
|
Morin Raphael (Avranches II) NAT-C
|