10:30
|
1 |
N1 Hommes |
|
Montpellier I
|
3 -
5
|
Condé-sur-Vire I
|
Dolbecq Benjamin (Pont-d'Ouilly I) NAT-B
|
Pfister Philippe (Strasbourg I) INT-A
|
11:15
|
2 |
N1 Hommes |
|
Saint-Omer I
|
3 -
5
|
Thury-Harcourt I
|
Bretenoux Thomas (Montpellier I) NAT-B
|
Chardine Luc (Condé-sur-Vire I) NAT-A
|
12:00
|
3 |
N1 Hommes |
|
Vertou I
|
0 -
7
|
Pont-d'Ouilly I
|
Berthelemy Thomas (Saint-Omer I) NAT-A
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
12:45
|
4 |
N1 Hommes |
|
Strasbourg I
|
2 -
6
|
Condé-sur-Vire I
|
Rozes Jeremy (Vertou I) NAT-B
|
Laporte Romain (Pont-d'Ouilly I) NAT-C
|
13:30
|
5 |
N1 Hommes |
|
Montpellier I
|
10 -
4
|
Thury-Harcourt I
|
Pfister Philippe (Strasbourg I) INT-A
|
Begue Diego (Vertou I) NAT-C
|
14:15
|
6 |
N1 Hommes |
|
Saint-Omer I
|
1 -
2
|
Pont-d'Ouilly I
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
Cotta Baptiste (Montpellier I) NAT
|
15:00
|
7 |
N1 Hommes |
|
Vertou I
|
1 -
8
|
Condé-sur-Vire I
|
Lefevre Romain (Pont-d'Ouilly I) NAT-B
|
Lalliot Matthieu (Saint-Omer I) NAT-C
|
15:45
|
8 |
N1 Hommes |
|
Strasbourg I
|
2 -
3
|
Thury-Harcourt I
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire I) NAT-A
|
Begue Diego (Vertou I) NAT-C
|
16:30
|
9 |
N1 Hommes |
|
Montpellier I
|
3 -
2
|
Pont-d'Ouilly I
|
Loubet Denis (Strasbourg I) NAT-A
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
17:15
|
10 |
N1 Hommes |
|
Saint-Omer I
|
2 -
3
|
Condé-sur-Vire I
|
Bretenoux Thomas (Montpellier I) NAT-B
|
Tabacco Mickael (Strasbourg I) NAT-C
|
18:00
|
11 |
N1 Hommes |
|
Vertou I
|
3 -
6
|
Thury-Harcourt I
|
Berthelemy Thomas (Saint-Omer I) NAT-A
|
Cotta Baptiste (Montpellier I) NAT
|
18:45
|
12 |
N1 Hommes |
|
Strasbourg I
|
3 -
3
|
Pont-d'Ouilly I
|
Chardine Luc (Condé-sur-Vire I) NAT-A
|
Lalliot Matthieu (Saint-Omer I) NAT-C
|
19:30
|
13 |
N1 Hommes |
|
Montpellier I
|
10 -
3
|
Vertou I
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
Tapin Thomas (Condé-sur-Vire I) NAT-A
|
20:15
|
14 |
N1 Hommes |
|
Saint-Omer I
|
4 -
2
|
Strasbourg I
|
Rozes Jeremy (Vertou I) NAT-B
|
Dolbecq Benjamin (Pont-d'Ouilly I) NAT-B
|