Matchs
23/02 13:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Goillandeau V.
(Corbeil-Essonnes II)
23/02 13:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
23/02 13:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Decurey F.
(Lochrist I)
23/02 14:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
23/02 13:40 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Frangeul Y.
(Acigné II)
Chaillou H.
(Vertou I)
23/02 14:20 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
23/02 15:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
Levray T.
(Saint-Omer II)
23/02 15:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Beaufils G.
(Avranches II)
23/02 15:40 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Herbel V.
(Vern-sur-Seiche I)
23/02 17:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Patoir B.
(Montigny-en-Gohelle I)
23/02 17:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Beaufils G.
(Avranches II)
23/02 16:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
Gueret Y.
(Acigné II)
24/02 10:40 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Frangeul Y.
(Acigné II)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
23/02 15:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(Montigny-en-Gohelle I)
Lemaire G.
(Montigny-en-Gohelle I)
23/02 17:40 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
23/02 16:20 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(INT-A)
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
24/02 10:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
23/02 17:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Begue D.
(Vertou I)
24/02 10:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
24/02 11:20 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Chaillou H.
(Vertou I)
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
24/02 11:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Levray T.
(Saint-Omer II)
24/02 12:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Decurey F.
(Lochrist I)
24/02 12:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
24/02 10:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
24/02 12:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Guillerey A.
(Corbeil-Essonnes II)
24/02 13:20 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(INT-A)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
24/02 14:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Decurey F.
(Lochrist I)
24/02 14:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
24/02 13:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
24/02 14:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Decurey F.
(Lochrist I)
Gueret Y.
(Acigné II)
24/02 14:40 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Mariette F.
(Vertou I)
24/02 12:40 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Lemaire G.
(Ck Montignynois)
Beaufils G.
(Avranches II)
30/03 13:00 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
30/03 13:00 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
30/03 13:45 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
30/03 14:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
Chaillou H.
(Vertou I)
30/03 13:45 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Patoir B.
(Montigny-en-Gohelle I)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
30/03 14:30 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Girard A.
(Saint-Nazaire II)
Decurey F.
(Lochrist I)
30/03 15:15 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Begue D.
(Vertou I)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
30/03 15:15 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Girard A.
(Saint-Nazaire II)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
30/03 16:00 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Basile V.
(Saint-Grégoire II)
30/03 16:00 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Beaufils G.
(Avranches II)
Herbel V.
(Vern-sur-Seiche I)
30/03 16:45 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Decurey F.
(Lochrist I)
Picavet G.
(Saint-Omer II)
30/03 16:45 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
30/03 17:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Frangeul Y.
(Acigné II)
Beaufils G.
(Avranches II)
30/03 17:30 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Patoir B.
(Montigny-en-Gohelle I)
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
30/03 18:15 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Mariette F.
(Vertou I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
30/03 18:15 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Frangeul Y.
(Acigné II)
Beaufils G.
(Avranches II)
31/03 09:00 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Terny F.
(Le Havre I)
Guillerey A.
(Corbeil-Essonnes II)
31/03 09:45 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Girard A.
(Saint-Nazaire II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
31/03 10:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Beaufils G.
(Avranches II)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
31/03 11:15 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
31/03 12:00 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Girard A.
(Saint-Nazaire II)
Picavet G.
(Saint-Omer II)
31/03 12:45 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Beaufils G.
(Avranches II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
31/03 13:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
31/03 14:15 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Decurey F.
(Lochrist I)
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
31/03 09:00 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Decurey F.
(Lochrist I)
Merienne B.
(Vern-sur-Seiche I)
31/03 09:45 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Mariette F.
(Vertou I)
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
31/03 10:30 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Frangeul Y.
(Acigné II)
31/03 11:15 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Decurey F.
(Lochrist I)
31/03 12:00 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Basile V.
(Saint-Grégoire II)
31/03 12:45 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Villautreix S.
(Vertou I)
31/03 14:15 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Terny F.
(Le Havre I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
31/03 13:30 - Terr 2
Corbeil-Essonnes
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Pons R.
(Le Havre I)
20/04 13:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Decurey F.
(Lochrist I)
20/04 13:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
20/04 13:45 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
20/04 13:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Picavet G.
(Saint-Omer II)
20/04 14:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Villautreix S.
(Vertou I)
20/04 14:30 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Beaufils G.
(Avranches II)
20/04 15:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
20/04 15:15 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Terny F.
(Le Havre I)
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
20/04 16:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
20/04 16:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Gueret Y.
(Acigné II)
Decurey F.
(Lochrist I)
20/04 16:45 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
20/04 16:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
20/04 17:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Picavet G.
(Saint-Omer II)
20/04 17:30 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Beaufils G.
(Avranches II)
20/04 18:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Frangeul Y.
(Acigné II)
20/04 18:15 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
20/04 19:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
Guillerey A.
(Corbeil-Essonnes II)
20/04 19:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Merienne B.
(Vern-sur-Seiche I)
21/04 09:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
21/04 09:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Herbel V.
(Vern-sur-Seiche I)
21/04 09:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
Mariette F.
(Vertou I)
21/04 09:45 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Decurey F.
(Lochrist I)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
21/04 10:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Terny F.
(Le Havre I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
21/04 10:30 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Beaufils G.
(Avranches II)
21/04 11:15 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Villautreix S.
(Vertou I)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
21/04 11:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
Mille D.
(Montigny-en-Gohelle I)
21/04 12:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Basile V.
(Saint-Grégoire II)
21/04 12:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Guillerey A.
(Corbeil-Essonnes II)
21/04 12:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Pons R.
(Le Havre I)
21/04 12:45 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Brackez V.
(FRA)
Mariette F.
(Vertou I)
21/04 13:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
21/04 13:30 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Beaufils G.
(Avranches II)
Frangeul Y.
(Acigné II)
21/04 14:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
21/04 14:15 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Decurey F.
(Lochrist I)
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
11/05 13:00 - Terr 1
Décines
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
11/05 13:45 - Terr 1
Décines
Gueret Y.
(Acigné II)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
11/05 14:30 - Terr 1
Décines
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Guillerey A.
(Corbeil-Essonnes II)
11/05 15:15 - Terr 1
Décines
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Merienne B.
(Vern-sur-Seiche I)
11/05 16:00 - Terr 1
Décines
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
11/05 16:45 - Terr 1
Décines
Terny F.
(Le Havre I)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
11/05 17:30 - Terr 1
Décines
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Frangeul Y.
(Acigné II)
11/05 18:15 - Terr 1
Décines
Gueret Y.
(Acigné II)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
12/05 09:30 - Terr 1
Décines
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Pons R.
(Le Havre I)
12/05 10:15 - Terr 1
Décines
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Frangeul Y.
(Acigné II)
12/05 11:00 - Terr 1
Décines
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Herbel V.
(Vern-sur-Seiche I)
12/05 11:45 - Terr 1
Décines
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
12/05 12:30 - Terr 1
Décines
Gueret Y.
(Acigné II)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
12/05 13:15 - Terr 1
Décines
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
Terny F.
(Le Havre I)
15/06 10:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Le Richom M.
(Vertou I)
15/06 10:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Merienne B.
(Vern-sur-Seiche I)
15/06 11:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
Decurey F.
(Lochrist I)
15/06 12:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
15/06 12:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Gueret Y.
(Acigné II)
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
15/06 13:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Decurey F.
(Lochrist I)
Frangeul Y.
(Acigné II)
15/06 15:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Decurey F.
(Lochrist I)
15/06 15:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Mariette F.
(Vertou I)
Djaid G.
(Vern-sur-Seiche I)
15/06 16:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
15/06 17:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
15/06 17:40 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Gueret Y.
(Acigné II)
Villautreix S.
(Vertou I)
15/06 18:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Decurey F.
(Lochrist I)
Frangeul Y.
(Acigné II)
06/07 10:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
06/07 11:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Beaufils G.
(Avranches II)
Frangeul Y.
(Acigné II)
06/07 11:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Terny F.
(Le Havre I)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
06/07 12:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Beaufils G.
(Avranches II)
06/07 13:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Decurey F.
(Lochrist I)
06/07 13:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Mariette F.
(Vertou I)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
06/07 14:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Decurey F.
(Lochrist I)
Westeel A.
(Saint-Omer II)
06/07 15:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
Merienne B.
(NAT-S)
06/07 15:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
06/07 16:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Mille D.
(Montigny-en-Gohelle I)
06/07 17:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Gueret Y.
(Acigné II)
Westeel A.
(Saint-Omer II)
06/07 17:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
06/07 18:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Beaufils G.
(Avranches II)
Villautreix S.
(Vertou I)
06/07 19:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Odot S.
(Thury-Harcourt II)
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
06/07 19:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Esnault J.
(Vern-sur-Seiche I)
Pons R.
(Le Havre I)
07/07 08:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Westeel A.
(Saint-Omer II)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
07/07 08:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Frangeul Y.
(Acigné II)
07/07 09:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Guillerey A.
(Corbeil-Essonnes II)
07/07 10:00 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Beaufils G.
(Avranches II)
Merienne B.
(Vern-sur-Seiche I)
07/07 10:40 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Chaillou H.
(Vertou I)
07/07 11:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Odot S.
(Lochrist I)
Terny F.
(Le Havre I)
07/07 13:20 - Terr 1
Saint-Yrieix-sur-Charente
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
15/06 13:00 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
Levray T.
()
15/06 13:40 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Gestin R.
(Décines-Meyzieu I)
Pons R.
(Le Havre I)
15/06 14:20 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Beaufils G.
(Avranches II)
Driquert P.
(Décines-Meyzieu I)
15/06 15:00 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Mille D.
(Montigny-en-Gohelle I)
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
15/06 15:40 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
15/06 16:20 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
15/06 17:00 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Terny F.
(Le Havre I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
15/06 17:40 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
15/06 18:20 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Beaufils G.
(Avranches II)
16/06 09:30 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
Jeanblanc B.
(Le Havre I)
16/06 10:10 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Beaufils G.
(Avranches II)
Pons R.
(Le Havre I)
16/06 10:50 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Levray T.
()
16/06 11:30 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Patoir B.
(Montigny-en-Gohelle I)
16/06 12:10 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Bayram E.
(Corbeil-Essonnes II)
16/06 12:50 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Perrin T.
(Corbeil-Essonnes II)
Beaufils G.
(Avranches II)
16/06 14:10 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Tapin T.
(Condé-sur-Vire II)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
16/06 13:30 - Terr 1
Condé-sur-Vire
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
11/05 13:00 - Terr 1
Saint-Omer
Brackez V.
(FRA)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
11/05 13:40 - Terr 1
Saint-Omer
Decurey F.
(Lochrist I)
Beaufils G.
(Avranches II)
11/05 14:20 - Terr 1
Saint-Omer
Brackez V.
(FRA)
Villautreix S.
(Vertou I)
11/05 15:00 - Terr 1
Saint-Omer
Lemaire G.
(Montigny-en-Gohelle I)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
11/05 15:40 - Terr 1
Saint-Omer
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
11/05 16:20 - Terr 1
Saint-Omer
Lemaire G.
(Montigny-en-Gohelle I)
Decurey F.
(Lochrist I)
11/05 17:00 - Terr 1
Saint-Omer
Brackez V.
(Montigny-en-Gohelle I)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
11/05 17:40 - Terr 1
Saint-Omer
Mille D.
(Montigny-en-Gohelle I)
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
11/05 18:20 - Terr 1
Saint-Omer
Lemaire G.
(Montigny-en-Gohelle I)
Odot T.
(Saint-Nazaire II)
12/05 09:00 - Terr 1
Saint-Omer
Beaufils G.
(Avranches II)
Chaillou H.
(Vertou I)
12/05 09:40 - Terr 1
Saint-Omer
Blayo D.
(Saint-Grégoire II)
Pindras A.
(Thury-Harcourt II)
12/05 10:20 - Terr 1
Saint-Omer
Brackez V.
(Montigny-en-Gohelle I)
Odot S.
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
12/05 11:00 - Terr 1
Saint-Omer
Lemaire G.
(Montigny-en-Gohelle I)
Decurey F.
(Lochrist I)
12/05 11:40 - Terr 1
Saint-Omer
Beaufils G.
(Avranches II)
Mahieu P.
(Saint-Omer II)
12/05 12:20 - Terr 1
Saint-Omer
Brackez V.
(Montigny-en-Gohelle I)
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
12/05 13:00 - Terr 1
Saint-Omer
Lemaire G.
(Montigny-en-Gohelle I)
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
12/05 14:20 - Terr 1
Saint-Omer
Beaufils G.
(Avranches II)
Decurey F.
(Lochrist I)
12/05 13:40 - Terr 1
Saint-Omer
Davost B.
(Saint-Grégoire II)
Chaillou H.
(Vertou I)
11/05 19:00 - Terr 1
Saint-Omer
Chevalier J.
(Thury-Harcourt II)
Mariette F.
(Vertou I)