Matchs
02/04 14:40 - Terr 1
Gétigné
Bercon T.
(Gétigné I)
Mayaud P.
(Angers I)
02/04 15:20 - Terr 1
Gétigné
Blanco V.
(Nantes II)
Denis L.
(Vertou II)
02/04 16:00 - Terr 1
Gétigné
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Denis L.
(Vertou II)
02/04 16:40 - Terr 1
Gétigné
Mayaud P.
(Angers I)
Bercon T.
(Gétigné I)
02/04 17:20 - Terr 1
Gétigné
Cloteau T.
(Nantes II)
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
03/04 10:00 - Terr 1
Gétigné
Denis L.
(Vertou II)
Blanco V.
(Nantes II)
03/04 10:40 - Terr 1
Gétigné
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Denis L.
(Vertou II)
03/04 11:20 - Terr 1
Gétigné
Bercon T.
(Gétigné I)
Dandeville D.
(Bouchemaine I)
03/04 12:00 - Terr 1
Gétigné
Mayaud P.
(Angers I)
Cloteau T.
(Nantes II)
03/04 12:40 - Terr 1
Gétigné
Blanco V.
(Nantes II)
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
03/04 13:20 - Terr 1
Gétigné
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
03/04 14:10 - Terr 1
Gétigné
Denis L.
(Vertou II)
Dandeville D.
(Bouchemaine I)
03/04 14:50 - Terr 1
Gétigné
Bercon T.
(Gétigné I)
Denis L.
(Vertou II)
03/04 15:30 - Terr 1
Gétigné
Mayaud P.
(Angers I)
Guest C.
(NAT-S)
03/04 16:10 - Terr 1
Gétigné
Blanco V.
(Nantes II)
Mayaud P.
(Angers I)
03/04 15:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Jenback C.
(Lavardac I)
Mette M.
(Hte Vallée Herault I)
03/04 14:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Foret A.
(Millau I)
Gerain E.
(Auch I)
03/04 12:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Lebrun N.
(Cestas II)
Foret A.
(Millau I)
03/04 11:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Latche L.
(Hte Vallée Herault I)
Gerain E.
(Auch I)
03/04 10:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Jenback C.
(Lavardac I)
Lebrun N.
(Cestas II)
03/04 09:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Lebrun N.
(Cestas II)
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
02/04 19:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Burgunder A.
(Auch I)
Foret A.
(Millau I)
02/04 18:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Burgunder A.
(Auch I)
Lebrun N.
(Cestas II)
02/04 17:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Foret A.
(Millau I)
Jenback C.
(Lavardac I)
03/04 13:00 - Terr  
Le Temple-sur-Lot
Gueddari A.
(Hte Vallée Herault I)
Jenback C.
(Lavardac I)
17/04 10:15 - Terr 1
Auch
Mercat G.
(Hte Vallée Herault I)
Mayaud P.
(Angers I)
17/04 09:40 - Terr 1
Auch
Denis L.
(Vertou II)
Lebrun N.
(Cestas II)
16/04 19:35 - Terr 1
Auch
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
Dandeville D.
(Bouchemaine I)
16/04 19:00 - Terr 1
Auch
Mayaud P.
(Angers I)
Lebrun N.
(Cestas II)
16/04 18:25 - Terr 1
Auch
Gerain E.
(Auch I)
Denis L.
(Vertou II)
16/04 17:50 - Terr 1
Auch
Cloteau T.
(Nantes II)
Foret A.
(Millau I)
16/04 17:15 - Terr 1
Auch
Jenback C.
(Lavardac I)
Blanco V.
(Nantes II)
17/04 09:05 - Terr 1
Auch
Gerain E.
(Auch I)
Cloteau T.
(Nantes II)
16/04 15:30 - Terr 1
Auch
Foret A.
(Millau I)
Gerain E.
(Auch I)
16/04 16:05 - Terr 1
Auch
Bercon T.
(Gétigné I)
Guichon D.
(Bouchemaine I)
16/04 16:40 - Terr 1
Auch
Lebrun N.
(Cestas II)
Latche L.
(Hte Vallée Herault I)
16/04 11:25 - Terr 1
Auch
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Denis L.
(Vertou II)
16/04 12:00 - Terr 1
Auch
Foret A.
(Millau I)
Mayaud P.
(Angers I)
16/04 12:35 - Terr 1
Auch
Bercon T.
(Gétigné I)
Dandeville D.
(Bouchemaine I)
16/04 13:10 - Terr 1
Auch
Gerain E.
(Auch I)
Blanco V.
(Nantes II)
16/04 13:45 - Terr 1
Auch
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
Bercon T.
(Gétigné I)
16/04 14:20 - Terr 1
Auch
Cloteau T.
(Nantes II)
Jenback C.
(Lavardac I)
16/04 14:55 - Terr 1
Auch
Mayaud P.
(Angers I)
Denis L.
(Vertou II)
17/04 08:30 - Terr 1
Auch
Blanco V.
(Nantes II)
Foret A.
(Millau I)
17/04 10:50 - Terr 1
Auch
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Bercon T.
(Gétigné I)
17/04 11:25 - Terr 1
Auch
Cloteau T.
(Nantes II)
Jenback C.
(Lavardac I)
17/04 12:00 - Terr 1
Auch
Foret A.
(Millau I)
Burgunder A.
(Auch I)
17/04 12:35 - Terr 1
Auch
Lebrun N.
(Cestas II)
Denis L.
(Vertou II)
17/04 13:10 - Terr 1
Auch
Mayaud P.
(Angers I)
Mette M.
(Hte Vallée Herault I)
17/04 13:45 - Terr 1
Auch
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Denis L.
(Vertou II)
17/04 14:20 - Terr 1
Auch
Jenback C.
(Lavardac I)
Mayaud P.
(Angers I)
17/04 14:55 - Terr 1
Auch
Burgunder A.
(Auch I)
Bercon T.
(Gétigné I)
17/04 15:30 - Terr 1
Auch
Lebrun N.
(Cestas II)
Cloteau T.
(Nantes II)
17/04 16:05 - Terr 1
Auch
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
Mette M.
(Hte Vallée Herault I)
17/04 16:40 - Terr 1
Auch
Blanco V.
(Nantes II)
Jenback C.
(Lavardac I)
28/05 14:40 - Terr 1
Angers
Cloteau T.
(Nantes II)
Leconte Josselin
(Vertou II)
28/05 15:20 - Terr 1
Angers
Barbeau P.
(Angers I)
Bercon T.
(Gétigné I)
28/05 16:00 - Terr 1
Angers
Pannelier T.
(Sucé-sur-Erdre II)
Bercon T.
(Gétigné I)
28/05 16:40 - Terr 1
Angers
Blanco V.
(Nantes II)
Gallois T.
(Vertou II)
28/05 17:20 - Terr 1
Angers
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Mayaud P.
(Angers I)
29/05 10:00 - Terr 1
Angers
Bercon T.
(Gétigné I)
Mayaud P.
(Angers I)
29/05 10:40 - Terr 1
Angers
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
Bercon T.
(Gétigné I)
29/05 11:20 - Terr 1
Angers
Denis L.
(Vertou II)
Pannelier T.
(Sucé-sur-Erdre II)
29/05 12:00 - Terr 1
Angers
Cloteau T.
(Nantes II)
Mayaud P.
(Angers I)
29/05 12:40 - Terr 1
Angers
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Barbeau P.
(Angers I)
29/05 13:20 - Terr 1
Angers
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Pannelier T.
(Sucé-sur-Erdre II)
29/05 14:10 - Terr 1
Angers
Bercon T.
(Gétigné I)
Pannelier T.
(Sucé-sur-Erdre II)
29/05 14:50 - Terr 1
Angers
Denis L.
(Vertou II)
Bercon T.
(Gétigné I)
29/05 15:30 - Terr 1
Angers
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Pilorge T.
(Nantes II)
29/05 16:10 - Terr 1
Angers
Mayaud P.
(Angers I)
Blanco V.
(Nantes II)
28/05 14:00 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Lavardac I
Millau I
28/05 14:50 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Cestas II
Hte Vallée Herault I
28/05 15:40 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Auch I
Lavardac I
28/05 16:30 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Lavardac I
Millau I
28/05 17:20 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Cestas II
Auch I
29/05 09:00 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Hte Vallée Herault I
Millau I
29/05 09:50 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Auch I
Lavardac I
29/05 10:40 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Millau I
Hte Vallée Herault I
29/05 11:30 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Auch I
Auch I
29/05 12:20 - Terr 1
Saint-Bauzille-de-Putois
Cestas II
Hte Vallée Herault I
11/06 13:30 - Terr 2
Vertou
Blanco V.
(Nantes II)
Lebrun N.
(Cestas II)
11/06 13:30 - Terr 1
Vertou
Rozes J.
(Ck De Vertou)
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
11/06 14:10 - Terr 1
Vertou
Rozes J.
(Ck De Vertou)
Pannelier T.
(Sucé-sur-Erdre II)
11/06 14:50 - Terr 1
Vertou
Gerain E.
(Auch I)
Dandeville D.
(Bouchemaine I)
11/06 15:30 - Terr 1
Vertou
Baron V.
(Gétigné I)
Jenback C.
(Lavardac I)
11/06 16:10 - Terr 1
Vertou
Blanco V.
(Nantes II)
Baron V.
(Gétigné I)
11/06 16:50 - Terr 1
Vertou
Rozes J.
(Ck De Vertou)
Burgunder A.
(Auch I)
11/06 16:10 - Terr 2
Vertou
Cloteau T.
(Nantes II)
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
11/06 17:30 - Terr 1
Vertou
Gallois T.
(Vertou II)
Jenback C.
(Lavardac I)
11/06 18:10 - Terr 1
Vertou
Baron V.
(Gétigné I)
Beckert M.
(Angers I)
11/06 18:50 - Terr 1
Vertou
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Mayaud P.
(Angers I)
11/06 18:50 - Terr 2
Vertou
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
Baron V.
(Gétigné I)
12/06 08:45 - Terr 1
Vertou
Rozes J.
(Ck De Vertou)
Lebrun N.
(Cestas II)
12/06 09:15 - Terr 1
Vertou
Gallois T.
(Vertou II)
Beckert M.
(Angers I)
12/06 09:45 - Terr 1
Vertou
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Mayaud P.
(Angers I)
12/06 10:15 - Terr 1
Vertou
Dandeville D.
(Bouchemaine I)
Burgunder A.
(Auch I)
12/06 10:45 - Terr 1
Vertou
Rozes J.
(Ck De Vertou)
Blanco V.
(Nantes II)
12/06 11:15 - Terr 1
Vertou
Pannelier T.
(Sucé-sur-Erdre II)
Lebrun N.
(Cestas II)
12/06 11:45 - Terr 1
Vertou
Rozes J.
(Ck De Vertou)
Ilie S.
(Hte Vallée Herault I)
12/06 12:15 - Terr 1
Vertou
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
Gerain E.
(Auch I)
12/06 12:45 - Terr 1
Vertou
Jenback C.
(Lavardac I)
Barbeau P.
(Angers I)
12/06 13:15 - Terr 1
Vertou
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Blanco V.
(Nantes II)
12/06 13:45 - Terr 1
Vertou
Guichon D.
(Bouchemaine I)
Blanco V.
(Nantes II)
12/06 14:15 - Terr 2
Vertou
Playoust P.
(Sucé-sur-Erdre II)
Cloteau T.
(Nantes II)
03/04 10:00 - Terr 1
Acigné
Bougeard S.
(Trappes I)
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
03/04 11:00 - Terr 1
Acigné
Trehin S.
(Pontivy I)
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
03/04 13:00 - Terr 1
Acigné
Bougeard S.
(Trappes I)
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
03/04 14:00 - Terr 1
Acigné
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
03/04 15:00 - Terr 1
Acigné
Trehin S.
(Pontivy I)
Videloup G.
(Saint-Grégoire III)
03/04 16:00 - Terr 1
Acigné
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
Soullard V.
(Acigné III)
03/04 09:00 - Terr 2
Acigné
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
Soullard V.
(Acigné III)
03/04 10:00 - Terr 2
Acigné
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
Fournier G.
(Ploërmel I)
03/04 11:00 - Terr 2
Acigné
Soullard V.
(Acigné III)
Segaud C.
(Saint-Nazaire III)
03/04 12:00 - Terr 2
Acigné
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
Droual D.
(Saint-Domineuc I)
03/04 13:00 - Terr 2
Acigné
Fournier G.
(Ploërmel I)
Trehin S.
(Pontivy I)
03/04 14:00 - Terr 2
Acigné
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
03/04 14:00 - Terr 2
Acigné
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
Cotto J.
(Ploërmel I)
03/04 15:00 - Terr 2
Acigné
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
03/04 16:00 - Terr 2
Acigné
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
17/04 09:30 - Terr 1
Saint-Nazaire
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
Trehin S.
(Pontivy I)
17/04 10:20 - Terr 1
Saint-Nazaire
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
Cotto J.
(Ploërmel I)
17/04 11:10 - Terr 1
Saint-Nazaire
Fournier G.
(Ploërmel I)
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
17/04 12:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Trehin S.
(Pontivy I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
17/04 12:50 - Terr 1
Saint-Nazaire
Segaud C.
(Saint-Nazaire III)
Fournier G.
(Ploërmel I)
17/04 13:40 - Terr 1
Saint-Nazaire
Trehin S.
(Pontivy I)
Droual D.
(Saint-Domineuc I)
17/04 14:30 - Terr 1
Saint-Nazaire
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
17/04 15:20 - Terr 1
Saint-Nazaire
Segaud C.
(Saint-Nazaire III)
Fournier G.
(Ploërmel I)
17/04 16:10 - Terr 1
Saint-Nazaire
Droual D.
(Saint-Domineuc I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
17/04 17:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Trehin S.
(Pontivy I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
17/04 09:30 - Terr 1
Trappes
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
Bougeard S.
(Trappes I)
17/04 11:10 - Terr 1
Trappes
Soullard V.
(Acigné III)
Blondaud R.
(Thury-Harcourt III)
17/04 12:50 - Terr 1
Trappes
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
Soullard V.
(Acigné III)
17/04 14:30 - Terr 1
Trappes
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
17/04 16:10 - Terr 1
Trappes
Bougeard S.
(Trappes I)
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
17/04 17:00 - Terr 1
Trappes
Videloup G.
(Saint-Grégoire III)
Boudart S.
(Verneuil-sur-Seine I)
08/05 09:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
Cotto J.
(Ploërmel I)
08/05 09:30 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
08/05 10:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Bougeard S.
(Trappes I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
08/05 11:10 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
Soullard V.
(Acigné III)
08/05 12:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Bougeard S.
(Trappes I)
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
08/05 13:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Boudart S.
(Verneuil-sur-Seine I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
08/05 14:20 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Bougeard S.
(Trappes I)
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
08/05 15:10 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Fournier G.
(Ploërmel I)
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
08/05 16:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
Bougeard S.
(Trappes I)
08/05 16:50 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Fournier G.
(Ploërmel I)
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
08/05 13:30 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Dubois E.
(Saint-Grégoire III)
Soullard V.
(Acigné III)
08/05 15:10 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Soullard V.
(Acigné III)
Le Toquin J.
(Saint-Grégoire III)
08/05 16:00 - Terr 2
Vern-sur-Seiche
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
Droual D.
(Saint-Domineuc I)
29/05 09:30 - Terr 1
Trappes
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
Boudin M.
(Vern-sur-Seiche II)
29/05 10:20 - Terr 1
Trappes
Bougeard S.
(Trappes I)
Soullard V.
(Acigné III)
29/05 11:10 - Terr 1
Trappes
Soullard V.
(Acigné III)
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
29/05 12:00 - Terr 1
Trappes
Boudart S.
(Verneuil-sur-Seine I)
Bougeard S.
(Trappes I)
29/05 12:50 - Terr 1
Trappes
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
Soullard V.
(Acigné III)
29/05 13:40 - Terr 1
Trappes
Boudin M.
(Vern-sur-Seiche II)
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
29/05 14:30 - Terr 1
Trappes
Bougeard S.
(Trappes I)
Dary G.
(Thury-Harcourt III)
29/05 15:20 - Terr 1
Trappes
Boudin M.
(Vern-sur-Seiche II)
Soullard V.
(Acigné III)
29/05 16:10 - Terr 1
Trappes
Boudart S.
(Verneuil-sur-Seine I)
Bougeard S.
(Trappes I)
29/05 17:00 - Terr 1
Trappes
Bougeard S.
(Trappes I)
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
29/05 09:30 - Terr 1
Saint-Grégoire
Segaud C.
(Saint-Nazaire III)
Le Toquin J.
(Saint-Grégoire III)
29/05 10:20 - Terr 1
Saint-Grégoire
Heude A.
(Saint-Domineuc I)
Duponcel M.
(Ploërmel I)
12/06 09:30 - Terr 1
Acigné
Bougeard S.
(Trappes I)
Fournier G.
(Ploërmel I)
12/06 12:50 - Terr 1
Acigné
Bougeard S.
(Trappes I)
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
12/06 13:40 - Terr 1
Acigné
Segaud C.
(Saint-Nazaire III)
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
12/06 14:30 - Terr 2
Acigné
Soullard V.
(Acigné III)
Trehin S.
(Pontivy I)
12/06 13:40 - Terr 2
Acigné
Duponcel M.
(Ploërmel I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
12/06 14:30 - Terr 1
Acigné
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
Droual D.
(Saint-Domineuc I)
12/06 11:10 - Terr 1
Acigné
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
Fournier G.
(Ploërmel I)
12/06 09:30 - Terr 2
Acigné
Soullard V.
(Acigné III)
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
12/06 10:20 - Terr 2
Acigné
Lebourgeois A.
(Verneuil-sur-Seine I)
Trehin S.
(Pontivy I)
12/06 12:00 - Terr 1
Acigné
Bougeard S.
(Trappes I)
Zoller P.
(Thury-Harcourt III)
12/06 10:20 - Terr 1
Acigné
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire III)
02/04 12:00 - Terr 1
Orsay
Mainguy J.
(Orsay I)
Jeanblanc B.
(Saint-Maur-des-Fossés I)
02/04 12:40 - Terr 1
Orsay
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu II)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
02/04 13:20 - Terr 1
Orsay
Jouanneau L.
(Montargis I)
Gasset J.
(Auxerre I)
02/04 17:20 - Terr 1
Orsay
Wiart J.
(Strasbourg II)
Rigolet A.
(Auxerre I)
02/04 14:40 - Terr 1
Orsay
Roberts J.
(Orsay I)
Petit Jean B.
(Boulogne-Billancourt I)
02/04 16:00 - Terr 1
Orsay
Gasset J.
(Auxerre I)
Serradimigni Q.
(Compiègne I)
02/04 16:40 - Terr 1
Orsay
Wojtasiak L.
(Loeuilly II)
Jouanneau L.
(Montargis I)
02/04 14:00 - Terr 1
Orsay
Lima D.
(Strasbourg II)
Villeneuve V.
(Chelles II)
03/04 09:00 - Terr 1
Orsay
Serradimigni Q.
(Compiègne I)
Roberts J.
(Orsay I)
03/04 09:40 - Terr 1
Orsay
Villeneuve V.
(Chelles II)
Lokietek M.
(Avion I)
03/04 10:20 - Terr 1
Orsay
Jeanblanc B.
(Saint-Maur-des-Fossés I)
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu II)
03/04 11:00 - Terr 1
Orsay
Dubert B.
(Loeuilly II)
Seiwert J.
(Boulogne-Billancourt I)
03/04 11:40 - Terr 1
Orsay
Dachicourt M.
(Avion I)
Jouanneau L.
(Montargis I)
03/04 12:20 - Terr 1
Orsay
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu II)
Morel V.
(Orsay I)
03/04 13:00 - Terr 1
Orsay
Gasset J.
(Auxerre I)
Villeneuve V.
(Chelles II)
03/04 13:40 - Terr 1
Orsay