Matchs
28/03 14:00 - Terr 1
Tourcoing
Trotoux N.
(Annecy I)
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
28/03 14:00 - Terr 2
Tourcoing
Sayegh E.
(Strasbourg II)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
28/03 14:45 - Terr 1
Tourcoing
Hoarau T.
(Niagara I)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
28/03 14:45 - Terr 2
Tourcoing
Vignet E.
(Le Havre I)
Jousselin N.
(Nantes I)
28/03 15:30 - Terr 1
Tourcoing
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Laville F.
(Avranches III)
28/03 15:30 - Terr 2
Tourcoing
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Miclo E.
(Chelles I)
28/03 16:15 - Terr 1
Tourcoing
Lebrun N.
(Cestas II)
Lima D.
(Strasbourg II)
28/03 16:15 - Terr 2
Tourcoing
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
Trotoux N.
(Annecy I)
28/03 17:00 - Terr 1
Tourcoing
Hoarau L.
(Niagara I)
Coasne T.
(Le Havre I)
28/03 17:00 - Terr 2
Tourcoing
Patoir S.
(Tourcoing I)
Lebrun N.
(Cestas II)
28/03 17:45 - Terr 1
Tourcoing
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Miclo E.
(Agen II)
28/03 17:45 - Terr 2
Tourcoing
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu I)
28/03 18:30 - Terr 1
Tourcoing
Marmer G.
(Agen II)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
28/03 18:30 - Terr 2
Tourcoing
Cheron S.
(Chelles I)
Miclo E.
(Nantes I)
29/03 09:00 - Terr 1
Tourcoing
Jousselin N.
(Nantes I)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
29/03 09:00 - Terr 2
Tourcoing
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
29/03 09:45 - Terr 1
Tourcoing
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
Lebrun N.
(Cestas II)
29/03 09:45 - Terr 2
Tourcoing
Cheron S.
(Chelles I)
Hoarau T.
(Niagara I)
29/03 10:30 - Terr 1
Tourcoing
Laville F.
(Avranches III)
Coasne T.
(Le Havre I)
29/03 10:30 - Terr 2
Tourcoing
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Miclo E.
(Agen II)
29/03 11:15 - Terr 1
Tourcoing
Maisonneuve C.
(Annecy I)
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
29/03 11:15 - Terr 2
Tourcoing
Lima D.
(Strasbourg II)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
29/03 12:00 - Terr 1
Tourcoing
Laville F.
(Avranches III)
Patoir S.
(Tourcoing I)
29/03 12:00 - Terr 2
Tourcoing
Lebrun N.
(Cestas II)
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
29/03 12:45 - Terr 1
Tourcoing
Maisonneuve L.
(Annecy I)
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu I)
29/03 12:45 - Terr 2
Tourcoing
Girard A.
(Saint-Nazaire II)
Pons R.
(Le Havre I)
29/03 13:30 - Terr 1
Tourcoing
Marmer G.
(Agen II)
Miclo E.
(Chelles I)
29/03 13:30 - Terr 2
Tourcoing
Albert N.
(Nantes I)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
29/03 14:15 - Terr 1
Tourcoing
Vignet E.
(Le Havre I)
Mourgere G.
(Cestas II)
29/03 14:15 - Terr 2
Tourcoing
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
04/04 14:00 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
04/04 14:45 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Lebrun N.
(Cestas II)
Hoarau L.
(Niagara I)
04/04 15:30 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Marmer G.
(Agen II)
Cheron S.
(Chelles I)
04/04 16:15 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Maisonneuve C.
(Annecy I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
04/04 17:00 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Lima D.
(Strasbourg II)
Lebrun N.
(Cestas II)
04/04 17:45 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Cheron S.
(Chelles I)
Ducoms T.
(Agen II)
04/04 18:30 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Lebrun N.
(Cestas II)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
05/04 09:00 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Cheron S.
(Chelles I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
05/04 09:45 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Hoarau T.
(Niagara I)
Ducoms T.
(Agen II)
05/04 10:30 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Sayegh E.
(Strasbourg II)
Trotoux N.
(Annecy I)
05/04 11:15 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Cheron S.
(Chelles I)
Mouche C.
(Cestas II)
05/04 12:00 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Hoarau T.
(Niagara I)
05/04 12:45 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Marmer G.
(Agen II)
Lima D.
(Strasbourg II)
05/04 13:30 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Maisonneuve L.
(Annecy I)
Lebrun N.
(Cestas II)
05/04 14:15 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Cheron S.
(Chelles I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
05/04 15:00 - Terr 1
Vaires-sur-Marne
Hoarau T.
(Niagara I)
Ducoms T.
(Agen II)
04/04 14:00 - Terr 3
Thury-Harcourt
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Leblond Dit Gaillard L.
(Décines-Meyzieu I)
04/04 14:45 - Terr 3
Thury-Harcourt
Albert N.
(Nantes I)
Patoir S.
(Tourcoing I)
04/04 15:30 - Terr 3
Thury-Harcourt
Terny F.
(Le Havre I)
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
04/04 16:15 - Terr 3
Thury-Harcourt
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
04/04 17:00 - Terr 3
Thury-Harcourt
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Jousselin N.
(Nantes I)
04/04 17:45 - Terr 3
Thury-Harcourt
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Coasne T.
(Le Havre I)
04/04 18:30 - Terr 3
Thury-Harcourt
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
05/04 09:00 - Terr 3
Thury-Harcourt
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
05/04 09:45 - Terr 3
Thury-Harcourt
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
05/04 10:30 - Terr 3
Thury-Harcourt
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
Pons R.
(Le Havre I)
05/04 11:15 - Terr 3
Thury-Harcourt
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Jousselin N.
(Nantes I)
05/04 12:00 - Terr 3
Thury-Harcourt
Patoir S.
(Tourcoing I)
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
05/04 12:45 - Terr 3
Thury-Harcourt
Vignet E.
(Le Havre I)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
05/04 13:30 - Terr 3
Thury-Harcourt
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
Albert N.
(Nantes I)
05/04 14:15 - Terr 3
Thury-Harcourt
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Leblond Dit Gaillard L.
(Décines-Meyzieu I)
02/05 14:00 - Terr 1
Strasbourg
Maisonneuve C.
(Annecy I)
Pons R.
(Le Havre I)
02/05 14:45 - Terr 1
Strasbourg
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Cheron S.
(Chelles I)
02/05 15:30 - Terr 1
Strasbourg
Patoir S.
(Tourcoing I)
Leblond Dit Gaillard L.
(Décines-Meyzieu I)
02/05 16:15 - Terr 1
Strasbourg
Vignet E.
(Le Havre I)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
02/05 17:00 - Terr 1
Strasbourg
Lima D.
(Strasbourg II)
Terny F.
(Le Havre I)
02/05 17:45 - Terr 1
Strasbourg
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
02/05 18:30 - Terr 1
Strasbourg
Cheron S.
(Chelles I)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
03/05 09:00 - Terr 1
Strasbourg
Maisonneuve C.
(Annecy I)
Taleb Y.
(Tourcoing I)
03/05 09:45 - Terr 1
Strasbourg
Lima D.
(Strasbourg II)
Leblond Dit Gaillard L.
(Décines-Meyzieu I)
03/05 10:30 - Terr 1
Strasbourg
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Cheron S.
(Chelles I)
03/05 11:15 - Terr 1
Strasbourg
Cheron S.
(Chelles I)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
03/05 12:00 - Terr 1
Strasbourg
Vignet E.
(Le Havre I)
Lima D.
(Strasbourg II)
03/05 12:45 - Terr 1
Strasbourg
Sayegh E.
(Strasbourg II)
Maisonneuve C.
(Annecy I)
02/05 14:00 - Terr 1
Château-Thébaud
Marmer G.
(Agen II)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
02/05 14:45 - Terr 1
Château-Thébaud
Baron Yohann
(Vern-sur-Seiche I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
02/05 15:30 - Terr 1
Château-Thébaud
Albert N.
(Nantes I)
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
02/05 16:15 - Terr 1
Château-Thébaud
Sibioude Vincent
(Chateau-Thébaud)
Curutchet Bastien
(Saint-Nazaire) Nat-B
02/05 17:00 - Terr 1
Château-Thébaud
Marmer G.
(Agen II)
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
02/05 17:45 - Terr 1
Château-Thébaud
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Jousselin N.
(Nantes I)
02/05 18:30 - Terr 1
Château-Thébaud
Juguant L.
(Château-Thébaud I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
02/05 19:15 - Terr 1
Château-Thébaud
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
Ducoms T.
(Agen II)
03/05 09:00 - Terr 1
Château-Thébaud
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Jousselin N.
(Nantes I)
03/05 09:45 - Terr 1
Château-Thébaud
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
03/05 10:30 - Terr 1
Château-Thébaud
Juguant L.
(Château-Thébaud I)
Ducoms T.
(Agen II)
03/05 11:15 - Terr 1
Château-Thébaud
Albert N.
(Nantes I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
03/05 12:00 - Terr 1
Château-Thébaud
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Jousselin N.
(Nantes I)
03/05 12:45 - Terr 1
Château-Thébaud
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
03/05 13:30 - Terr 1
Château-Thébaud
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
Juguant L.
(Château-Thébaud I)
03/05 14:15 - Terr 1
Château-Thébaud
Albert N.
(Nantes I)
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
03/05 15:00 - Terr 1
Château-Thébaud
Marmer G.
(Agen II)
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
23/05 14:30 - Terr 1
Décines-Charpieu
Marmer G.
(Agen II)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
23/05 15:15 - Terr 1
Décines-Charpieu
Lebrun N.
(Cestas II)
Trotoux N.
(Annecy I)
23/05 16:00 - Terr 1
Décines-Charpieu
Maisonneuve C.
(Annecy I)
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
23/05 16:45 - Terr 1
Décines-Charpieu
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu I)
Marmer G.
(Agen II)
23/05 17:30 - Terr 1
Décines-Charpieu
Lima D.
(Strasbourg II)
Lebrun N.
(Cestas II)
23/05 18:15 - Terr 1
Décines-Charpieu
Patoir S.
(Tourcoing I)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
24/05 09:00 - Terr 1
Décines-Charpieu
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Marmer G.
(Agen II)
24/05 09:45 - Terr 1
Décines-Charpieu
Marmer G.
(Agen II)
Lima D.
(Strasbourg II)
24/05 10:30 - Terr 1
Décines-Charpieu
Lebrun N.
(Cestas II)
Patoir S.
(Tourcoing I)
24/05 11:15 - Terr 1
Décines-Charpieu
Trotoux N.
(Annecy I)
Lebrun N.
(Cestas II)
24/05 12:00 - Terr 1
Décines-Charpieu
Sayegh E.
(Strasbourg II)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
24/05 12:45 - Terr 1
Décines-Charpieu
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
23/05 14:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Cheron S.
(Chelles I)
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
23/05 14:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Jousselin N.
(Nantes I)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
23/05 15:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Terny F.
(Le Havre I)
23/05 16:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
23/05 17:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
Cheron S.
(Chelles I)
23/05 17:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Jousselin N.
(Nantes I)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
23/05 18:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Terny F.
(Le Havre I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
24/05 09:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Terny F.
(Le Havre I)
24/05 09:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
24/05 10:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
24/05 11:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Terny F.
(Le Havre I)
Cheron S.
(Chelles I)
24/05 12:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
24/05 12:45 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Courjault R.
(Nantes I)
24/05 13:30 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
Cheron S.
(Chelles I)
24/05 14:15 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
24/05 15:00 - Terr 1
Vern-sur-Seiche
Cheron S.
(Chelles I)
Courjault R.
(Nantes I)
27/06 14:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Vignet E.
(Le Havre I)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
27/06 14:45 - Terr 1
Saint-Nazaire
Hoarau T.
(Niagara I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
27/06 15:30 - Terr 1
Saint-Nazaire
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
27/06 16:15 - Terr 1
Saint-Nazaire
Lima D.
(Strasbourg II)
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
27/06 17:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Pons R.
(Le Havre I)
27/06 17:45 - Terr 1
Saint-Nazaire
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Taleb Y.
(Tourcoing I)
27/06 18:30 - Terr 1
Saint-Nazaire
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
28/06 09:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Sayegh E.
(Strasbourg II)
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
28/06 09:45 - Terr 1
Saint-Nazaire
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
Lima D.
(Strasbourg II)
28/06 10:30 - Terr 1
Saint-Nazaire
Terny F.
(Le Havre I)
Patoir S.
(Tourcoing I)
28/06 11:15 - Terr 1
Saint-Nazaire
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
Hoarau T.
(Niagara I)
28/06 12:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Bercegeay M.
(Saint-Nazaire II)
Sayegh E.
(Strasbourg II)
28/06 12:45 - Terr 1
Saint-Nazaire
Patoir S.
(Tourcoing I)
Gougeon-Lemasle A.
(Avranches III)
28/06 13:30 - Terr 1
Saint-Nazaire
Terny F.
(Le Havre I)
Hoarau T.
(Niagara I)
28/06 14:15 - Terr 1
Saint-Nazaire
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
28/06 15:00 - Terr 1
Saint-Nazaire
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Pons R.
(Le Havre I)
27/06 14:00 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Cheron S.
(Chelles I)
27/06 14:45 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Blanco G.
(Nantes I)
Ducoms T.
(Agen II)
27/06 15:30 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Trotoux N.
(Annecy I)
27/06 16:15 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu I)
Lebrun N.
(Cestas II)
27/06 17:00 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Cheron S.
(Chelles I)
Jousselin N.
(Nantes I)
27/06 17:45 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Marmer G.
(Agen II)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
27/06 18:30 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Maisonneuve L.
(Annecy I)
Gharbi N.
(Décines-Meyzieu I)
28/06 09:00 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Ducoms T.
(Agen II)
28/06 09:45 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Trotoux N.
(Annecy I)
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
28/06 10:30 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Lebrun N.
(Cestas II)
Cheron S.
(Chelles I)
28/06 11:15 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Marmer G.
(Agen II)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
28/06 12:00 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Jousselin N.
(Nantes I)
Lebrun N.
(Cestas II)
28/06 12:45 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Cheron S.
(Chelles I)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
28/06 13:30 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Trotoux N.
(Annecy I)
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
28/06 14:15 - Terr 1
Le Temple-sur-Lot
Lebrun N.
(Cestas II)
Blanco G.
(Nantes I)
04/07 10:35 - Terr 4
Saint-Omer
Trotoux N.
(Annecy I)
Gougeon-lemasle Alexandre
(Avranches III)
04/07 11:10 - Terr 4
Saint-Omer
Marmer G.
(Agen II)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
04/07 11:45 - Terr 4
Saint-Omer
Lebrun N.
(Cestas II)
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
04/07 12:20 - Terr 4
Saint-Omer
Hoarau T.
(Niagara I)
Jousselin N.
(Nantes I)
04/07 12:55 - Terr 4
Saint-Omer
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Cheron S.
(Chelles I)
04/07 13:30 - Terr 4
Saint-Omer
Deletre N.
(Strasbourg II)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
04/07 14:05 - Terr 4
Saint-Omer
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Pons R.
(Le Havre I)
04/07 14:40 - Terr 4
Saint-Omer
Trehen A.
(Vern-sur-Seiche I)
Ducoms T.
(Agen II)
04/07 15:15 - Terr 4
Saint-Omer
Hoarau T.
(Niagara I)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
04/07 15:50 - Terr 4
Saint-Omer
Vignet E.
(Le Havre I)
Lebrun N.
(Cestas II)
04/07 16:25 - Terr 4
Saint-Omer
Jousselin N.
(Nantes I)
Curutchet B.
(Saint-Nazaire II)
04/07 17:00 - Terr 4
Saint-Omer
Cheron S.
(Chelles I)
Deletre N.
(Strasbourg II)
04/07 17:35 - Terr 4
Saint-Omer
Gougeon-lemasle Alexandre
(Avranches III)
Jousselin N.
(Nantes I)
04/07 18:10 - Terr 4
Saint-Omer
Lebrun N.
(Cestas II)
Cheron S.
(Chelles I)
04/07 18:45 - Terr 4
Saint-Omer
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
Ducoms T.
(Agen II)
04/07 18:45 - Terr 2
Saint-Omer
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Vignet E.
(Le Havre I)
04/07 19:20 - Terr 4
Saint-Omer
Maisonneuve L.
(Annecy I)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
04/07 19:20 - Terr 2
Saint-Omer
Boisrame P.
(Vern-sur-Seiche I)
Delbarre A.
(Tourcoing I)
04/07 10:00 - Terr 4
Saint-Omer
Deletre N.
(Strasbourg II)
Depaulis E.
(Décines-Meyzieu I)
05/07 08:00 - Terr 4
Saint-Omer
Deletre N.
(Strasbourg II)
Gougeon-lemasle Alexandre
(Avranches III)
05/07 08:35 - Terr 4
Saint-Omer
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Ducoms T.
(Agen II)
05/07 09:10 - Terr 4
Saint-Omer
Jousselin N.
(Nantes I)
Depaulis E.
(Décines-Meyzieu I)
05/07 09:45 - Terr 4
Saint-Omer
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Hoarau T.
(Niagara I)
05/07 10:20 - Terr 4
Saint-Omer
Cheron S.
(Chelles I)
Sibioude V.
(Château-Thébaud I)
05/07 10:55 - Terr 4
Saint-Omer
Coasne T.
(Le Havre I)
Lebrun N.
(Cestas II)
05/07 11:30 - Terr 4
Saint-Omer
Gougeon-lemasle Alexandre
(Avranches III)
Trotoux N.
(Annecy I)
05/07 12:05 - Terr 4
Saint-Omer
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Deletre N.
(Strasbourg II)
05/07 13:00 - Terr 4
Saint-Omer
Lebrun N.
(Cestas II)
Cheron S.
(Chelles I)
05/07 13:35 - Terr 4
Saint-Omer
Delbarre A.
(Tourcoing I)
Jousselin N.
(Nantes I)
05/07 14:10 - Terr 4
Saint-Omer
Odot S.
(Saint-Nazaire II)
Maisonneuve L.
(Annecy I)
05/07 14:45 - Terr 4
Saint-Omer
Marmer G.
(Agen II)
Baron Y.
(Vern-sur-Seiche I)
05/07 15:20 - Terr 4
Saint-Omer
Ovieve V.
(Décines-Meyzieu I)
Vignet E.
(Le Havre I)