Matchs
21/03 17:00 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Bureau P.
(Willems I)
Corbeil Essonnes II
21/03 17:40 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Lebaudy J.
(Caen I)
Loeuilly I
21/03 18:20 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Evrard F.
(Saint Omer II)
Grenoble I
22/03 09:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I)
Saint Omer II
22/03 10:00 - Terr  
Cestas
Trehin S.
(Pontivy I)
Lebrun N.
(Cestas II)
22/03 10:10 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Prevot M.
(Caen I)
Willems I
22/03 10:40 - Terr  
Cestas
Le Bellour D.
(Acigné III)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
22/03 10:50 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Jenback C.
(Meulan I)
Grenoble I
22/03 11:20 - Terr  
Cestas
Cachet P.
Lesca L.
(Auxerre I)
22/03 11:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Loeuilly I
22/03 12:00 - Terr  
Cestas
Eyraud C.
(Cestas II)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
22/03 12:10 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Evrard F.
(Saint Omer II)
Caen I
22/03 12:40 - Terr  
Cestas
Le Bellour D.
(Acigné III)
Lebrun N.
(Cestas II)
22/03 12:50 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Chardot A.
(Willems I)
Meulan I
22/03 13:20 - Terr  
Cestas
Lebourgeois A.
(Descartes I)
Clerin V.
(Auxerre I)
22/03 13:30 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Trotoux N.
(Grenoble I)
Corbeil Essonnes II
22/03 14:00 - Terr  
Cestas
Trehin S.
(Pontivy I)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
22/03 14:10 - Terr 1
Corbeil-Essonnes
Leroux G.
(Loeuilly I)
Saint Omer II
22/03 14:40 - Terr  
Cestas
Hamon S.
(Acigné III)
Pontivy I
22/03 15:20 - Terr  
Cestas
Eyraud C.
(Cestas II)
Larcher N.
(Descartes I)
22/03 16:00 - Terr  
Cestas
Lemaire G.
(Descartes I)
Sibioude R.
(Château Thébaud II)
25/04 14:30 - Terr  
caen
Schor E.
(Corbeil Essonnes II)
Caen I
25/04 15:10 - Terr  
caen
Boudart S.
(Meulan I)
Saint Omer II
25/04 15:50 - Terr  
caen
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I)
Willems I
25/04 16:30 - Terr  
caen
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I)
Corbeil Essonnes II
25/04 17:00 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Hamon S.
(Acigné III)
Lesca L.
(Auxerre I)
25/04 17:10 - Terr  
caen
Prevot M.
(Caen I)
Meulan I
25/04 17:40 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Eyraud C.
(Cestas II)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
25/04 18:20 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II)
Pontivy I
26/04 10:00 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Trehin S.
(Pontivy I)
Clerin V.
(Auxerre I)
26/04 10:40 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II)
Deporzamparc David
(Acigné III)
26/04 11:20 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Lebourgeois A.
(Descartes I)
Baudelot L.
(Saint Grégoire I)
26/04 12:00 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Trehin S.
(Pontivy I)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
26/04 12:40 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Trehin S.
(Pontivy I)
Lesca L.
(Auxerre I)
26/04 13:20 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Eyraud C.
(Cestas II)
Clerin V.
(Auxerre I)
26/04 14:00 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II)
Baudelot L.
(Saint Grégoire I)
26/04 14:30 - Terr  
caen
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I)
Caen I
26/04 14:40 - Terr  
Parc de pont Caffino - Chateau Thébaud
Le Bellour D.
(Acigné III)
Lemaire G.
(Descartes I)
26/04 15:10 - Terr  
caen
Evrard F.
(Saint Omer II)
Meulan I
26/04 15:50 - Terr  
caen
Jenback C.
(Meulan I)
Loeuilly I
26/04 16:30 - Terr  
caen
Bureau P.
(Willems I)
Grenoble I
26/04 17:10 - Terr  
caen
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Willems I
10/05 09:00 - Terr  
Décines
Leroux G.
(Loeuilly I)
Grenoble I
10/05 09:40 - Terr  
Décines
Evrard F.
(Saint Omer II)
Meulan I
10/05 10:00 - Terr  
Pontivy
Hamon S.
(Acigné III)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
10/05 10:20 - Terr  
Décines
Lebaudy J.
(Caen I)
Willems I
10/05 10:40 - Terr  
Pontivy
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II)
Clerin V.
(Auxerre I)
10/05 11:00 - Terr  
Décines
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I)
Caen I
10/05 11:20 - Terr  
Pontivy
Lemaire G.
(Descartes I)
Pontivy I
10/05 11:40 - Terr  
Décines
Trotoux N.
(Grenoble I)
Saint Omer II
10/05 12:00 - Terr  
Pontivy
Lebourgeois A.
(Descartes I)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
10/05 12:20 - Terr  
Décines
Boudart S.
(Meulan I)
Corbeil Essonnes II
10/05 12:40 - Terr  
Pontivy
Eyraud C.
(Cestas II)
Deporzamparc David
(Acigné III)
10/05 13:00 - Terr  
Décines
Bureau P.
(Willems I)
Caen I
10/05 13:20 - Terr  
Pontivy
Eyraud C.
(Cestas II)
Lesca L.
(Auxerre I)
10/05 13:40 - Terr  
Décines
Evrard F.
(Saint Omer II)
Loeuilly I
10/05 14:00 - Terr  
Pontivy
Trehin S.
(Pontivy I)
Clerin V.
(Auxerre I)
10/05 14:20 - Terr  
Décines
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I)
Corbeil Essonnes II
10/05 14:40 - Terr  
Pontivy
Cachet P.
(Château Thébaud II)
Pontivy I
10/05 15:00 - Terr  
Décines
Prevot M.
(Caen I)
Meulan I
10/05 15:20 - Terr  
Pontivy
Eyraud C.
(Cestas II)
Larcher N.
(Descartes I)
10/05 16:00 - Terr  
Pontivy
Trehin S.
(Pontivy I)
Deporzamparc David
(Acigné III)
30/05 17:00 - Terr 1
Meulan
Leroux G.
(Loeuilly I)
Meulan I
30/05 17:40 - Terr  
Meulan
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Saint Omer II
30/05 18:20 - Terr  
Meulan
Bureau P.
(Willems I)
Grenoble I
31/05 09:30 - Terr  
Meulan
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Loeuilly I
31/05 10:10 - Terr  
Meulan
Jenback C.
(Meulan I)
Grenoble I
31/05 10:50 - Terr  
Meulan
Dary G.
(Caen I)
Saint Omer II
31/05 11:30 - Terr  
Meulan
Bureau P.
(Willems I)
Loeuilly I
31/05 12:10 - Terr  
Meulan
Trotoux N.
(Grenoble I)
Corbeil Essonnes II
31/05 12:50 - Terr  
Meulan
Boudart S.
(Meulan I)
Caen I
31/05 13:30 - Terr  
Meulan
Clay J.
(Saint Omer II)
Willems I
31/05 14:10 - Terr  
Meulan
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Willems I
20/06 14:40 - Terr  
Auxerre
Lebourgeois A.
(Descartes I)
Letavernier Jeanvincent
(Grenoble I)
20/06 15:00 - Terr  
Château Thébaud
Le Bellour D.
(Acigné III)
Prevot M.
(Caen I)
20/06 15:20 - Terr  
Auxerre
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I)
Lesca L.
(Auxerre I)
20/06 15:40 - Terr  
Château Thébaud
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Chardot A.
(Willems I)
20/06 16:00 - Terr  
Auxerre
Trehin S.
(Pontivy I)
Clay J.
(Saint Omer II)
20/06 16:20 - Terr  
Château Thébaud
Bureau P.
(Willems I)
Sibioude D.
(Château Thébaud II)
20/06 16:40 - Terr  
Auxerre
Kerrinckx A.
(Saint Omer II)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
20/06 17:00 - Terr  
Château Thébaud
Hamon S.
(Acigné III)
Chardot A.
(Willems I)
20/06 17:20 - Terr  
Auxerre
Lebourgeois A.
(Descartes I)
Boudart S.
(Meulan I)
20/06 17:40 - Terr  
Château Thébaud
Eyraud C.
(Cestas II)
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
20/06 18:00 - Terr  
Auxerre
Jenback C.
(Meulan I)
Lesca L.
(Auxerre I)
20/06 18:20 - Terr  
Château Thébaud
Cachet P.
(Château Thébaud II)
Lebrun N.
(Cestas II)
20/06 18:40 - Terr  
Auxerre
Trehin S.
(Pontivy I)
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I)
20/06 19:20 - Terr  
Auxerre
Leroux G.
(Loeuilly I)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
21/06 09:20 - Terr  
Château Thébaud
Bureau P.
(Willems I)
Lebrun N.
(Cestas II)
21/06 10:00 - Terr  
Château Thébaud
Prevot M.
(Caen I)
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
21/06 10:00 - Terr  
Auxerre
Leroux G.
(Loeuilly I)
Lemaire G.
(Descartes I)
21/06 10:40 - Terr  
Auxerre
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I)
Lesca L.
(Auxerre I)
21/06 10:40 - Terr  
Château Thébaud
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II)
Lebaudy J.
(Caen I)
21/06 11:20 - Terr  
Auxerre
Trehin S.
(Pontivy I)
Jenback C.
(Meulan I)
21/06 11:20 - Terr  
Château Thébaud
Eyraud C.
(Cestas II)
Prevot M.
(Caen I)
21/06 12:00 - Terr  
Château Thébaud
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Deporzamparc David
(Acigné III)
21/06 12:00 - Terr  
Auxerre
Boudart S.
(Meulan I)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
21/06 12:40 - Terr  
Auxerre
Lemaire G.
(Descartes I)
Kerrinckx A.
(Saint Omer II)
21/06 12:40 - Terr  
Château Thébaud
Hamon S.
(Acigné III)
Chardot A.
(Willems I)
21/06 13:20 - Terr  
Château Thébaud
Eyraud C.
(Cestas II)
Deporzamparc David
(Acigné III)
21/06 13:20 - Terr  
Auxerre
Evrard F.
(Saint Omer II)
Lesca L.
(Auxerre I)
21/06 14:00 - Terr  
Château Thébaud
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Sibioude D.
(Château Thébaud II)
21/06 14:00 - Terr  
Auxerre
Trehin S.
(Pontivy I)
Letavernier Jeanvincent
(Grenoble I)
21/06 14:40 - Terr  
Château Thébaud
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II)
Lebaudy J.
(Caen I)
21/06 14:40 - Terr  
Auxerre
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I)
Deraedt A.
(Saint Grégoire I)
04/07 13:00 - Terr 4
Contrexéville
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I) -> Nat
Lebourgeois A.
(Descartes I) [NAT]
04/07 13:00 - Terr 5
Contrexéville
Eyraud C.
(Cestas II) -> Nat
Hamon S.
(Acigné III) -> Nat
04/07 13:40 - Terr 4
Contrexéville
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I) -> Reg
Deraedt A.
(Saint Grégoire I) -> Reg
04/07 13:40 - Terr 5
Contrexéville
Prevot M.
(Caen I) -> Reg
Sibioude D.
(Château Thébaud II) -> Nat
04/07 14:20 - Terr 4
Contrexéville
Trehin S.
(Pontivy I) -> Nat
Letavernier Jeanvincent
(Grenoble I) []
04/07 14:20 - Terr 5
Contrexéville
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II) -> Nat
Saint Laurent du Maroni
04/07 15:00 - Terr 4
Contrexéville
Clay J.
(Saint Omer II)
Lesca L.
(Auxerre I) -> Reg
04/07 15:00 - Terr 5
Contrexéville
Le Bellour D.
(Acigné III) -> Int
Saint Laurent du Maroni
04/07 15:40 - Terr 4
Contrexéville
Lemaire G.
(Descartes I) -> Nat
Clay J.
(Saint Omer II)
04/07 15:40 - Terr 5
Contrexéville
Prevot M.
(Caen I) -> Reg
Lebrun N.
(Cestas II)
04/07 16:20 - Terr 4
Contrexéville
Jenback C.
(Meulan I) -> Nat
Deraedt A.
(Saint Grégoire I) -> Reg
04/07 16:20 - Terr 5
Contrexéville
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Bureau P.
(Willems I) -> Nat
04/07 17:00 - Terr 4
Contrexéville
Trehin S.
(Pontivy I) -> Nat
Boudart S.
(Meulan I) -> Nat
04/07 17:00 - Terr 5
Contrexéville
Saint Laurent du Maroni
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
04/07 17:40 - Terr 4
Contrexéville
Jenback C.
(Meulan I) -> Nat
Lesca L.
(Auxerre I) -> Reg
04/07 17:40 - Terr 5
Contrexéville
Hamon S.
(Acigné III) -> Nat
Prevot M.
(Caen I) -> Reg
04/07 18:20 - Terr 4
Contrexéville
Clay J.
(Saint Omer II)
Lesca L.
(Auxerre I) []
04/07 18:20 - Terr 5
Contrexéville
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II) -> Nat
Lebrun N.
(Cestas II)
04/07 19:00 - Terr 5
Contrexéville
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
Chardot A.
(Willems I) -> Nat
04/07 19:40 - Terr 5
Contrexéville
Bureau P.
(Willems I) -> Nat
Sibioude D.
(Château Thébaud II) -> Nat
05/07 08:00 - Terr 4
Contrexéville
Lemaire G.
(Descartes I) [NAT]
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I) [NAT]
05/07 08:00 - Terr 5
Contrexéville
Bureau P.
(Willems I) -> Nat
Lebrun N.
(Cestas II)
05/07 08:40 - Terr 5
Contrexéville
Chardot A.
(Willems I) -> Nat
Saint Laurent du Maroni
05/07 09:20 - Terr 4
Contrexéville
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I) -> Nat
Deraedt A.
(Saint Grégoire I) []
05/07 09:20 - Terr 5
Contrexéville
Hamon S.
(Acigné III) -> Nat
Dary G.
(Caen I) -> Reg
05/07 09:20 - Terr 6
Contrexéville
Trehin S.
(Pontivy I) [NAT]
Clay J.
(Saint Omer II)
05/07 10:00 - Terr 5
Contrexéville
Eyraud C.
(Cestas II) -> Nat
Prevot M.
(Caen I) -> Reg
05/07 10:40 - Terr 4
Contrexéville
Boudart S.
(Meulan I) -> Nat
Lesca L.
(Auxerre I) -> Reg
05/07 10:40 - Terr 5
Contrexéville
Bureau P.
(Willems I) -> Nat
Lebrun N.
(Cestas II)
05/07 11:20 - Terr 5
Contrexéville
Le Bellour D.
(Acigné III) -> Int
Saint Laurent du Maroni
05/07 12:00 - Terr 4
Contrexéville
Lemaire G.
(Descartes I) [NAT]
Letavernier Jeanvincent
(Grenoble I) []
05/07 12:00 - Terr 5
Contrexéville
Hamon S.
(Acigné III) -> Nat
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
05/07 12:40 - Terr 5
Contrexéville
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II) -> Nat
Villodres Martin J.
(Corbeil Essonnes II)
05/07 13:20 - Terr 4
Contrexéville
Trehin S.
(Pontivy I) -> Nat
Denoeuveglise R.
(Loeuilly I) [NAT]
05/07 13:20 - Terr 5
Contrexéville
Sibioude D.
(Château Thébaud II) -> Nat
Saint Laurent du Maroni
05/07 14:00 - Terr 5
Contrexéville
Bonnet P. Y.
(Château Thébaud II) -> Nat
Prevot M.
(Caen I) -> Reg
05/07 14:40 - Terr 4
Contrexéville
Falhun-lacour Baptiste
(Grenoble I) -> Reg
Deraedt A.
(Saint Grégoire I) -> Reg