Matchs
16/05 15:00 - Terr  
Saint Nazaire
Konig M.
(Montpellier I F)
Girard Camille
(CD44 I F)
16/05 16:00 - Terr  
Saint Nazaire
Perrin Lucie
(Acigné I F)
Lefrancois Julie
(Saint Omer I F)
16/05 17:00 - Terr  
Saint Nazaire
Brackez V.
(Saint Omer I F)
Adalberon V.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
17/05 10:00 - Terr  
Saint Nazaire
Sibioude V.
(CD44 I F)
Favereau I.
(Acigné I F)
17/05 10:40 - Terr  
Saint Nazaire
Konig M.
(Montpellier I F)
Lefebvre J.
(Saint Omer I F)
17/05 11:20 - Terr  
Saint Nazaire
Adalberon V.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
Sibioude V.
(CD44 I F)
17/05 12:00 - Terr  
Saint Nazaire
Perrin Lucie
(Acigné I F)
Gaultier A.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
17/05 12:40 - Terr  
Saint Nazaire
Konig M.
(Montpellier I F)
Girard Camille
(CD44 I F)
17/05 14:30 - Terr  
Saint Nazaire
Montpellier I F
Acigné I F
17/05 15:10 - Terr  
Saint Nazaire
Saint Omer I F
CD44 I F
17/05 16:30 - Terr  
Saint Nazaire
Tarbes Auch Midi-P. I F
Saint Omer I F
17/05 15:50 - Terr  
Saint Nazaire
Montpellier I F
Acigné I F
13/06 14:40 - Terr 4
Thury Harcourt
Gaultier A.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
Perrin Lucie
(Acigné I F)
13/06 15:20 - Terr 4
Thury Harcourt
Girard Camille
(CD44 I F)
Adalberon V.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
13/06 16:00 - Terr 4
Thury Harcourt
Lefebvre J.
(Saint Omer I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
13/06 17:20 - Terr 4
Thury Harcourt
Begue J.
(Niagara I F)
Favereau I.
(Acigné I F)
13/06 18:00 - Terr 4
Thury Harcourt
Sibioude V.
(CD44 I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
13/06 18:40 - Terr 4
Thury Harcourt
Begue J.
(Niagara I F)
Brackez V.
(Saint Omer I F)
14/06 10:00 - Terr 4
Thury Harcourt
Begue J.
(Niagara I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
14/06 10:40 - Terr 4
Thury Harcourt
Brackez V.
(Saint Omer I F)
Begue J.
(Niagara I F)
14/06 12:00 - Terr 4
Thury Harcourt
Perrin Lucie
(Acigné I F)
Sibioude V.
(CD44 I F)
14/06 13:20 - Terr 4
Thury Harcourt
Favereau I.
(Acigné I F)
Lefebvre J.
(Saint Omer I F)
14/06 14:00 - Terr 4
Thury Harcourt
Konig M.
(Montpellier I F)
Lefrancois Julie
(Saint Omer I F)
13/06 14:00 - Terr 4
Thury Harcourt
 
 
13/06 14:00 - Terr 4
Thury Harcourt
 
 
13/06 14:00 - Terr 4
Thury Harcourt
 
 
13/06 14:00 - Terr 4
Thury Harcourt
 
 
21/03 14:50 - Terr  
Montpellier
Brackez V.
(Saint Omer I F)
Girard Camille
(CD44 I F)
21/03 15:40 - Terr  
Montpellier
Hoarau J.
(Niagara I F)
Gaultier A.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
22/03 15:50 - Terr  
Montpellier
Perrin Lucie
(Acigné I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
21/03 16:30 - Terr  
Montpellier
Konig M.
(Montpellier I F)
Favereau I.
(Acigné I F)
21/03 17:20 - Terr  
Montpellier
Perrin Lucie
(Acigné I F)
Lefrancois Julie
(Saint Omer I F)
22/03 12:45 - Terr  
Montpellier
Sibioude V.
(CD44 I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
22/03 18:30 - Terr  
Montpellier
Favereau I.
(Acigné I F)
Lefebvre J.
(Saint Omer I F)
22/03 09:00 - Terr  
Montpellier
Favereau I.
(Acigné I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
22/03 09:45 - Terr  
Montpellier
Hoarau J.
(Niagara I F)
Perrin Lucie
(Acigné I F)
22/03 17:30 - Terr  
Montpellier
Adalberon V.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
Brackez V.
(Saint Omer I F)
22/03 10:30 - Terr  
Montpellier
Adalberon V.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
Girard Camille
(CD44 I F)
22/03 11:15 - Terr  
Montpellier
Sibioude V.
(CD44 I F)
Gaultier A.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
22/03 16:45 - Terr  
Montpellier
Gaultier A.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
Konig M.
(Montpellier I F)
22/03 13:30 - Terr  
Montpellier
Hoarau J.
(Niagara I F)
Adalberon V.
(Tarbes Auch Midi-P. I F)
22/03 12:00 - Terr  
Montpellier
Lefebvre J.
(Saint Omer I F)
Begue J.
(Niagara I F)