131 |
Women |
Group A |
Isbrytarna Ladies
|
F -
5
|
Meridian Ladies
|
00:00
|
Pause |
1 |
Men |
Group A |
GEKKO Gent
|
3 -
5
|
Viking
|
08:00
|
2 |
Men |
Group B |
CN Posillipo
|
4 -
3
|
UKS SET Kaniow
|
5 |
Men |
Group D |
MOSW Choszczno
|
1 -
4
|
Rothe Mühle Essen
|
08:30
|
6 |
Men |
Group A |
Michiel de Ruyter
|
4 -
3
|
Neptun
|
101 |
Women |
Group A |
Gottingen Ladies
|
4 -
3
|
Trekvogels Ladies
|
09:00
|
102 |
Women |
Group B |
Polisportiva Canottieri Catania
|
4 -
0
|
Scarlet
|
9 |
Men |
Group C |
Kilcock Demons
|
3 -
2
|
Thurgau TWF
|
09:30
|
10 |
Men |
Group D |
Pennine 1
|
4 -
9
|
Silkeborg
|
105 |
Women |
Group B |
Keistad Ladies
|
5 -
2
|
AD Pinatarense Ladies
|
10:00
|
106 |
Women |
Group A |
Meridian Ladies
|
2 -
3
|
Neptun Ladies
|
13 |
Men |
Group B |
Prague
|
3 -
2
|
UKS SET Kaniow
|
10:30
|
14 |
Men |
Group C |
KST Siracusa
|
4 -
2
|
Vallehermoso Retiro
|
17 |
Men |
Group A |
GEKKO Gent
|
9 -
2
|
BSK Regesa Kaunas
|
11:00
|
18 |
Men |
Group B |
CN Posillipo
|
2 -
3
|
Rodeira
|
109 |
Women |
Group A |
Isbrytarna Ladies
|
1 -
7
|
Neptun Ladies
|
11:30
|
110 |
Women |
Group B |
CD Loire-Atlantique I F
|
6 -
0
|
AD Pinatarense Ladies
|
21 |
Men |
Group D |
MOSW Choszczno
|
2 -
3
|
Pennine 1
|
12:00
|
22 |
Men |
Group A |
Michiel de Ruyter
|
2 -
4
|
Montpellier I
|
113 |
Women |
Group B |
Polisportiva Canottieri Catania
|
5 -
2
|
AD Pinatarense Ladies
|
12:30
|
114 |
Women |
Group A |
Gottingen Ladies
|
2 -
3
|
Neptun Ladies
|
25 |
Men |
Group C |
ACC Hamburg
|
6 -
2
|
KST Siracusa
|
13:00
|
26 |
Men |
Group D |
GKV Groningen A
|
4 -
0
|
Rothe Mühle Essen
|
29 |
Men |
Group B |
Condé-sur-Vire I
|
8 -
1
|
Rodeira
|
13:30
|
30 |
Men |
Group C |
Coimbra
|
F -
5
|
Thurgau TWF
|
117 |
Women |
Group A |
Meridian Ladies
|
2 -
5
|
Trekvogels Ladies
|
14:00
|
118 |
Women |
Group B |
Keistad Ladies
|
8 -
3
|
Scarlet
|
33 |
Men |
Group A |
Montpellier I
|
3 -
2
|
Viking
|
14:30
|
34 |
Men |
Group B |
Isbrytarna
|
2 -
7
|
UKS SET Kaniow
|
121 |
Women |
Group B |
Polisportiva Canottieri Catania
|
2 -
2
|
CD Loire-Atlantique I F
|
15:00
|
122 |
Women |
Group A |
Gottingen Ladies
|
2 -
1
|
Meridian Ladies
|
37 |
Men |
Group D |
Rothe Mühle Essen
|
6 -
3
|
Silkeborg
|
15:30
|
38 |
Men |
Group A |
Neptun
|
5 -
2
|
BSK Regesa Kaunas
|
41 |
Men |
Group C |
ACC Hamburg
|
4 -
1
|
Kilcock Demons
|
16:00
|
42 |
Men |
Group D |
GKV Groningen A
|
5 -
4
|
Pennine 1
|
125 |
Women |
Group A |
Gottingen Ladies
|
2 -
7
|
Montpellier I F
|
16:30
|
126 |
Women |
Group B |
Polisportiva Canottieri Catania
|
6 -
1
|
MOSW Choszczno Ladies
|
45 |
Men |
Group B |
Condé-sur-Vire I
|
11 -
4
|
UKS SET Kaniow
|
17:00
|
46 |
Men |
Group C |
Coimbra
|
F -
5
|
Vallehermoso Retiro
|
129 |
Women |
Group B |
Keistad Ladies
|
1 -
2
|
PSC Coburg Ladies
|
17:30
|
130 |
Women |
Group A |
Meridian Ladies
|
2 -
2
|
Prague Ladies
|
49 |
Men |
Group A |
Montpellier I
|
4 -
2
|
Neptun
|
18:00
|
50 |
Men |
Group B |
Isbrytarna
|
6 -
8
|
Prague
|
Pause |
18:30
|
Pause |
53 |
Men |
Group D |
GKV Groningen A
|
3 -
3
|
MOSW Choszczno
|
18:45
|
54 |
Men |
Group A |
GEKKO Gent
|
3 -
4
|
Michiel de Ruyter
|
Pause |
19:15
|
132 |
Women |
Group B |
CD Loire-Atlantique I F
|
3 -
1
|
Keistad Ladies
|
59 |
Men |
Group A |
BSK Regesa Kaunas
|
2 -
11
|
Viking
|
19:45
|
58 |
Men |
Group D |
Silkeborg
|
4 -
3
|
WK Veurne
|
60 |
Men |
Group B |
Rodeira
|
4 -
1
|
UKS SET Kaniow
|
20:15
|
133 |
Women |
Group A |
Montpellier I F
|
4 -
2
|
Prague Ladies
|
Pause |
22:00
|
Pause |