12:00
|
1 |
CFH2A |
Poule A |
Acigné I
|
6 -
4
|
Lochrist I
|
Lebrun Nicolas (Cestas II) NAT
|
Gestin Ronan (Brocéliande I) NAT
|
12:30
|
2 |
CFH2A |
Poule B |
Agen I
|
5 -
3
|
Cestas I
|
Lemenaheze Kevin (Château Thébaud I) NAT
|
Odot Stephane (Pool Arbitres 1) NAT
|
13:00
|
3 |
CFH2A |
Poule C |
Montpellier I
|
10 -
1
|
Brocéliande I
|
Gueret Yvain (Acigné II) NAT
|
Ferec Adrien (Lochrist I) REG
|
13:30
|
4 |
CFH2A |
Poule D |
Château-Thébaud I
|
5 -
2
|
Saint-Nazaire I
|
Chanuc Christophe (Agen I) INT
|
Dubos Remy (Cestas I) NAT
|
14:00
|
5 |
CFH2A |
Poule A |
Acigné I
|
5 -
2
|
Acigné II
|
Kindig Clement (Montpellier I) NAT
|
Lebourgeois Alban (Descartes I) NAT
|
14:30
|
6 |
CFH2A |
Poule B |
Agen I
|
6 -
4
|
Saint-Grégoire I
|
Juguant Ludovic (Château Thébaud I) NAT
|
Dubos Remy (Cestas II) NAT
|
15:00
|
7 |
CFH2A |
Poule C |
Montpellier I
|
7 -
1
|
Descartes I
|
Hirbec Antoine (Acigné I) NAT
|
Gueret Yvain (Acigné II) NAT
|
15:30
|
8 |
CFH2A |
Poule D |
Château-Thébaud I
|
3 -
1
|
Cestas II
|
Sejourne Alexis (Agen I) NAT
|
Blayo David (Saint Grégoire I) NAT
|
16:00
|
9 |
CFH2A |
Poule A |
Lochrist I
|
6 -
1
|
Acigné II
|
Tardif Benoit (Brocéliande I) NAT
|
Lebourgeois Alban (Descartes I) NAT
|
16:30
|
10 |
CFH2A |
Poule B |
Cestas I
|
2 -
5
|
Saint-Grégoire I
|
Garnier Jacques Alexandre (Saint Nazaire I) NAT
|
Pfister Philippe (Montpellier I) NAT
|
17:00
|
11 |
CFH2A |
Poule C |
Brocéliande I
|
5 -
4
|
Descartes I
|
Decurey Franck (Lochrist I) NAT
|
Richer Thomas (Acigné II) NAT
|
17:30
|
12 |
CFH2A |
Poule D |
Saint-Nazaire I
|
4 -
1
|
Cestas II
|
Lebrun Nicolas (Cestas I) NAT
|
Davost Brieuc (Saint Grégoire I) NAT
|
18:00
|
13 |
CFH2A |
Repêchage |
Lochrist I
|
4 -
3
|
Cestas I
|
Lemenaheze K. (Château Thébaud I)
|
De Araujo L. (Montpellier I)
|
18:30
|
14 |
CFH2A |
Repêchage |
Saint-Grégoire I
|
7 -
3
|
Descartes I
|
Hirbec A. (Acigné I)
|
Lemenaheze K. (Château Thébaud I)
|
19:00
|
15 |
CFH2A |
Repêchage |
Brocéliande I
|
9 -
3
|
Cestas II
|
Chanuc C. (Agen I)
|
Hirbec A. (Acigné I)
|
19:30
|
16 |
CFH2A |
Repêchage |
Saint-Nazaire I
|
2 -
0
|
Acigné II
|
Ferec A. (Lochrist I)
|
Eyraud C. (Cestas I)
|