09:00
|
22 |
N3H1B |
|
Willems I
|
3 -
0
|
Verneuil-sur-Seine I
|
Leroux Gaetan (Loeuilly I)
|
Grenoble I
|
09:40
|
23 |
N3H1B |
|
Caen I
|
5 -
7
|
Corbeil-Essonnes II
|
Evrard Francois (Saint Omer II)
|
Meulan I
|
10:00
|
1 |
N3H1A |
|
Auxerre I
|
1 -
3
|
Cestas II
|
Hamon Sylvain (Acigné III)
|
Deraedt Alexandre (Saint Grégoire I)
|
10:20
|
24 |
N3H1B |
|
Loeuilly I
|
5 -
3
|
Grenoble I
|
Lebaudy Julien (Caen I)
|
Willems I
|
10:40
|
2 |
N3H1A |
|
Pontivy I
|
2 -
1
|
Descartes I
|
Bonnet Pierre Yves (Château Thébaud II)
|
Clerin Valentin (Auxerre I)
|
11:00
|
25 |
N3H1B |
|
Verneuil-sur-Seine I
|
2 -
6
|
Saint-Omer II
|
Denoeuveglise Romain (Loeuilly I)
|
Caen I
|
11:20
|
3 |
N3H1A |
|
Saint-Grégoire I
|
3 -
6
|
Acigné III
|
Lemaire Guillaume (Descartes I)
|
Pontivy I
|
11:40
|
26 |
N3H1B |
|
Corbeil-Essonnes II
|
2 -
6
|
Willems I
|
Trotoux Nicolas (Grenoble I)
|
Saint Omer II
|
12:00
|
4 |
N3H1A |
|
Château-Thébaud II
|
3 -
2
|
Cestas II
|
Lebourgeois Alban (Descartes I)
|
Deraedt Alexandre (Saint Grégoire I)
|
12:20
|
27 |
N3H1B |
|
Loeuilly I
|
7 -
8
|
Caen I
|
Boudart Samuel (Meulan I)
|
Corbeil Essonnes II
|
12:40
|
5 |
N3H1A |
|
Pontivy I
|
5 -
4
|
Auxerre I
|
Eyraud Cedric (Cestas II)
|
Deporzamparc David (Acigné III)
|
13:00
|
28 |
N3H1B |
|
Grenoble I
|
3 -
7
|
Saint-Omer II
|
Bureau Pierre (Willems I)
|
Caen I
|
13:20
|
6 |
N3H1A |
|
Saint-Grégoire I
|
4 -
0
|
Descartes I
|
Eyraud Cedric (Cestas II)
|
Lesca Laurent (Auxerre I)
|
13:40
|
29 |
N3H1B |
|
Verneuil-sur-Seine I
|
4 -
3
|
Corbeil-Essonnes II
|
Evrard Francois (Saint Omer II)
|
Loeuilly I
|
14:00
|
7 |
N3H1A |
|
Château-Thébaud II
|
2 -
4
|
Acigné III
|
Trehin Sebastien (Pontivy I)
|
Clerin Valentin (Auxerre I)
|
14:20
|
30 |
N3H1B |
|
Willems I
|
3 -
2
|
Caen I
|
Falhun-lacour Baptiste (Grenoble I)
|
Corbeil Essonnes II
|
14:40
|
8 |
N3H1A |
|
Descartes I
|
1 -
1
|
Cestas II
|
Cachet Philippe (Château Thébaud II)
|
Pontivy I
|
15:00
|
31 |
N3H1B |
|
Saint-Omer II
|
6 -
12
|
Loeuilly I
|
Prevot Martin (Caen I)
|
Meulan I
|
15:20
|
9 |
N3H1A |
|
Acigné III
|
12 -
0
|
Auxerre I
|
Eyraud Cedric (Cestas II)
|
Larcher Nicolas (Descartes I)
|
16:00
|
10 |
N3H1A |
|
Saint-Grégoire I
|
2 -
3
|
Château-Thébaud II
|
Trehin Sebastien (Pontivy I)
|
Deporzamparc David (Acigné III)
|