09:00
|
41 |
N1 Hommes |
|
Acigné I
|
3 -
3
|
Thury-Harcourt I
|
Lepesteur Anthony (Saint-Grégoire I) NAT-C
|
Delattre Antoine (Saint-Omer I) NAT-C
|
09:45
|
42 |
N1 Hommes |
|
Avranches I
|
5 -
1
|
Pont-d'Ouilly I
|
Chardine Luc (Condé-sur-Vire I) NAT-A
|
Cheneau Anthony (Château-Thébaud I) NAT-C
|
10:00
|
58 |
N1 Hommes |
|
Agen I
|
7 -
1
|
Saint-Nazaire I
|
Bretenoux Thomas (Montpellier I) NAT-B
|
Legall Fabien (Vertou I) NAT-S
|
10:30
|
43 |
N1 Hommes |
|
Saint-Omer I
|
2 -
11
|
Saint-Grégoire I
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
Hirbec Antoine (Acigné I) NAT-A
|
10:45
|
59 |
N1 Hommes |
|
Corbeil-Essonnes I
|
1 -
2
|
Strasbourg I
|
Gouyou Benjamin (Agen I) NAT-C
|
Devaud Geoffrey (Saint-Nazaire I) NAT-B
|
11:15
|
44 |
N1 Hommes |
|
Château-Thébaud I
|
2 -
8
|
Condé-sur-Vire I
|
Berthelemy Thomas (Saint-Omer I) NAT-A
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
11:30
|
60 |
N1 Hommes |
|
Montpellier I
|
5 -
1
|
Vertou I
|
Goder Alexis (Saint-Nazaire I) NAT-C
|
Loubet Denis (Strasbourg I) NAT-A
|
12:00
|
45 |
N1 Hommes |
|
Acigné I
|
3 -
2
|
Avranches I
|
Dolbecq Benjamin (Pont-d'Ouilly I) NAT-B
|
Blayo David (Saint-Grégoire I) NAT-B
|
12:15
|
61 |
N1 Hommes |
|
Agen I
|
6 -
0
|
Corbeil-Essonnes I
|
Lima David (Strasbourg I) NAT-C
|
Linet David (Montpellier I) NAT-S
|
12:45
|
46 |
N1 Hommes |
|
Saint-Omer I
|
8 -
1
|
Château-Thébaud I
|
Cornic Alan (Condé-sur-Vire I) NAT-C
|
Lelievre Martin (Thury-Harcourt I) NAT-A
|
13:00
|
62 |
N1 Hommes |
|
Vertou I
|
5 -
3
|
Saint-Nazaire I
|
Goillandeau Vincent (Corbeil-Essonnes I) NAT-B
|
Sejourne Alexis (Agen I) NAT-A
|
13:30
|
47 |
N1 Hommes |
|
Pont-d'Ouilly I
|
4 -
7
|
Saint-Grégoire I
|
Richer Thomas (Acigné I) NAT-B
|
Robert Arnaud (Avranches I) NAT-C
|
13:45
|
63 |
N1 Hommes |
|
Montpellier I
|
9 -
1
|
Strasbourg I
|
Lemenaheze Kevin (Agen I) NAT-A
|
Chaillou Hugo (Vertou I) NAT-S
|
14:15
|
48 |
N1 Hommes |
|
Condé-sur-Vire I
|
4 -
5
|
Thury-Harcourt I
|
Robert Arnaud (Avranches I) NAT-C
|
Cabus Thomas (Château-Thébaud I) NAT-S
|