2017-04-23 - Terrain 1 | Heure | 2017-04-23 - Terrain 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Cat | Poules | Equipe A | Score | Equipe B | # | Cat | Poules | Equipe A | Score | Equipe B | |
93 | D1 | Group M | Michiel de Ruyter B | 1 - 3 | Keistad A | 08:00 | Pause | |||||
96 | D2 | Group S | Avion I | 2 - 0 | Guise I | 08:30 | 97 | D2 | Group T | De Paddel | 5 - 7 | Tourcoing - La Deule I |
100 | U18 & W | Group I | Loeuilly II | 3 - 1 | CD62 B | 09:00 | 101 | U18 & W | Group J | KKPirat Bergheim | 2 - 8 | De Paddel Jeugd |
104 | U18 & W | 1/2 final A | Ulster I | 6 - 3 | NED U21 Women | 09:30 | 105 | U18 & W | 1/2 final B | CD62 A | 1 - 3 | CR Pays-de-Loire 15 I |
108 | D2 | Group S | Compiègne I | 0 - 2 | Guise I | 10:00 | 109 | D2 | Group T | Keistad B | 7 - 2 | Tourcoing - La Deule I |
112 | U18 & W | Group I | Ulster II | 6 - 3 | CD62 B | 10:30 | 113 | U18 & W | Group J | CR Hauts-de-France U15 | 0 - 3 | De Paddel Jeugd |
116 | D1 | Classifying 7th-9th | Michiel de Ruyter | 4 - 2 | Trekvogels A | 11:00 | 117 | D1 | Classifying 10th-12th | Loeuilly I | 7 - 4 | Keistad A |
120 | D2 | Classifying 7th-9th | Avion I | 4 - 5 | Keistad B | 11:30 | 121 | D2 | Classifying 10th-12th | Guise I | 1 - 5 | Tourcoing - La Deule I |
123 | U18 & W | 3rd place | NED U21 Women | 2 - 4 | CD62 A | 12:00 | 124 | U18 & W | 5th place | Loeuilly II | 6 - 2 | De Paddel Jeugd |
127 | D1 | 1/2 final A | Odysseus A | 7 - 5 | Avranches I | 12:30 | 128 | D1 | 1/2 final B | GBR Men | 7 - 4 | Pont-d'Ouilly I |
131 | D2 | 1/2 final B | Avon Crew | 2 - 5 | Strasbourg I | 13:00 | 132 | D2 | 5th place | KV Knudde | 3 - 2 | CR Hauts-de-France 18 I |
135 | D1 | Classifying 7th-9th | Michiel de Ruyter | 3 - 6 | KGW Essen | 13:30 | 136 | D2 | Classifying 7th-9th | Avion I | 2 - 2 | Tees Tigers A |
139 | D1 | 3rd place | Avranches I | 3 - 4 | Pont-d'Ouilly I | 14:00 | 140 | D2 | 3rd place | Michiel de Ruyter 3 | 5 - 4 | Avon Crew |
Pause | 14:30 | 143 | D2 | Classifying 10th-12th | Tourcoing - La Deule I | 3 - 3 | Montigny-en-Gohelle II | |||||
146 | U18 & W | Final | Ulster I | 6 - 2 | CR Pays-de-Loire 15 I | 15:00 | Pause | |||||
147 | D2 | Final | Meridian | 5 - 4 | Strasbourg I | 15:40 | Pause | |||||
148 | D1 | Final | Odysseus A | 6 - 5 | GBR Men | 16:20 | Pause |
2017-04-23 - Terrain 3 | Heure | 2017-04-23 - Terrain 4 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Cat | Poules | Equipe A | Score | Equipe B | # | Cat | Poules | Equipe A | Score | Equipe B | |
94 | D1 | Group N | KGW Essen | 3 - 1 | Montigny-en-Gohelle I | 08:00 | 95 | D1 | Group K | Odysseus A | 3 - 2 | Avranches I |
98 | D2 | Group U | Tees Tigers A | 6 - 2 | Wasquehal I | 08:30 | 99 | D2 | Group P | Meridian | 8 - 2 | Michiel de Ruyter 3 |
102 | D1 | Group K | GBR Men | 4 - 2 | Saint-Omer I | 09:00 | 103 | D1 | Group M | Trekvogels A | 4 - 2 | Keistad A |
106 | D2 | Group P | Strasbourg I | 3 - 4 | Avon Crew | 09:30 | 107 | D1 | Group N | Kilcock Demons | 4 - 4 | Montigny-en-Gohelle I |
110 | D2 | Group U | Montigny-en-Gohelle II | 9 - 2 | Wasquehal I | 10:00 | 111 | D2 | Group P | KV Knudde | 6 - 7 | Michiel de Ruyter 3 |
114 | D1 | Group K | Odysseus A | 7 - 0 | Viking Venlo A | 10:30 | 115 | D1 | Group K | Pont-d'Ouilly I | 1 - 0 | Avranches I |
Pause | 11:00 | 119 | D2 | Group P | Meridian | 6 - 1 | CR Hauts-de-France 18 I | |||||
122 | D2 | Classifying 13th-15th | Compiègne I | 2 - 6 | De Paddel | 11:30 | Pause | |||||
125 | U18 & W | 7th place | Ulster II | 6 - 3 | KKPirat Bergheim | 12:00 | 126 | U18 & W | 9th place | CD62 B | 5 - 3 | CR Hauts-de-France U15 |
129 | D1 | 5th place | Saint-Omer I | 4 - 5 | Viking Venlo A | 12:30 | 130 | D1 | Classifying 10th-12th | Loeuilly I | 3 - 2 | Montigny-en-Gohelle I |
133 | D2 | 1/2 final A | Meridian | 10 - 1 | Michiel de Ruyter 3 | 13:00 | 134 | D2 | Classifying 13th-15th | Compiègne I | 5 - 4 | Wasquehal I |
137 | D2 | Classifying 10th-12th | Guise I | 1 - 7 | Montigny-en-Gohelle II | 13:30 | 138 | D1 | 13th place | Michiel de Ruyter B | 2 - 6 | Kilcock Demons |
141 | D1 | Classifying 10th-12th | Keistad A | 0 - 5 | Montigny-en-Gohelle I | 14:00 | Pause | |||||
144 | D2 | Classifying 13th-15th | De Paddel | 3 - 3 | Wasquehal I | 14:30 | 145 | D1 | Classifying 7th-9th | Trekvogels A | 3 - 6 | KGW Essen |
Pause | 15:00 | 142 | D2 | Classifying 7th-9th | Keistad B | 4 - 4 | Tees Tigers A | |||||
Pause | 15:40 | Pause | ||||||||||
Pause | 16:20 | Pause |