# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
201 |
27/04/2019 08:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 08:00 - Terr 3
Group H
France E
France E
|
204 |
27/04/2019 09:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 09:00 - Terr 3
Group H
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
207 |
27/04/2019 10:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 10:00 - Terr 3
Group H
France E
France E
|
211 |
27/04/2019 11:30 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 11:30 - Terr 3
Group H
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
212 |
27/04/2019 12:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 12:00 - Terr 3
Group H
France C
France C
|
215 |
27/04/2019 13:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 13:00 - Terr 3
Group H
BKS I
BKS I
|
222 |
27/04/2019 16:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 16:00 - Terr 3
Group H
Devils
Devils
|
220 |
27/04/2019 15:00 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 15:00 - Terr 3
Group H
De Paddel
De Paddel
|
218 |
27/04/2019 14:30 |
Division 2 | Group H | 3 |
27/04 14:30 - Terr 3
Group H
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
225 |
27/04/2019 17:00 |
Division 2 | Group H | 1 |
27/04 17:00 - Terr 1
Group H
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
202 |
27/04/2019 08:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 08:00 - Terr 4
Group I
Rijnland B
Rijnland B
|
205 |
27/04/2019 09:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 09:00 - Terr 4
Group I
Dragon
Dragon
|
208 |
27/04/2019 10:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 10:00 - Terr 4
Group I
Rijnland B
Rijnland B
|
210 |
27/04/2019 11:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 11:00 - Terr 4
Group I
Devils
Devils
|
213 |
27/04/2019 12:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 12:00 - Terr 4
Group I
De Paddel
De Paddel
|
216 |
27/04/2019 13:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 13:00 - Terr 4
Group I
RKV I
RKV I
|
219 |
27/04/2019 14:30 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 14:30 - Terr 4
Group I
France D
France D
|
221 |
27/04/2019 15:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 15:00 - Terr 4
Group I
France C
France C
|
223 |
27/04/2019 16:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 16:00 - Terr 4
Group I
Compiègne I
Compiègne I
|
226 |
27/04/2019 17:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
27/04 17:00 - Terr 4
Group I
France D
France D
|
203 |
27/04/2019 08:30 |
Division 2 | Group J | 3 |
27/04 08:30 - Terr 3
Group J
RKV I
RKV I
|
206 |
27/04/2019 09:30 |
Division 2 | Group J | 3 |
27/04 09:30 - Terr 3
Group J
BKS I
BKS I
|
209 |
27/04/2019 11:00 |
Division 2 | Group J | 3 |
27/04 11:00 - Terr 3
Group J
Biache I
Biache I
|
214 |
27/04/2019 12:30 |
Division 2 | Group J | 3 |
27/04 12:30 - Terr 3
Group J
Dragon
Dragon
|
217 |
27/04/2019 14:00 |
Division 2 | Group J | 3 |
27/04 14:00 - Terr 3
Group J
RKV II
RKV II
|
224 |
27/04/2019 16:30 |
Division 2 | Group J | 3 |
27/04 16:30 - Terr 3
Group J
Biache I
Biache I
|
230 |
27/04/2019 18:30 |
Division 2 | Group K | 4 |
27/04 18:30 - Terr 4
Group K
France C
France C
|
231 |
27/04/2019 19:00 |
Division 2 | Group K | 4 |
27/04 19:00 - Terr 4
Group K
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
234 |
28/04/2019 08:00 |
Division 2 | Group K | 4 |
28/04 08:00 - Terr 4
Group K
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
235 |
28/04/2019 09:00 |
Division 2 | Group K | 3 |
28/04 09:00 - Terr 3
Group K
BKS I
BKS I
|
238 |
28/04/2019 10:30 |
Division 2 | Group K | 3 |
28/04 10:30 - Terr 3
Group K
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
|
239 |
28/04/2019 10:30 |
Division 2 | Group K | 4 |
28/04 10:30 - Terr 4
Group K
RKV II
RKV II
|
227 |
27/04/2019 18:30 |
Division 2 | Group L | 1 |
27/04 18:30 - Terr 1
Group L
Compiègne I
Compiègne I
|
228 |
27/04/2019 18:30 |
Division 2 | Group M | 2 |
27/04 18:30 - Terr 2
Group M
Biache I
Biache I
|
232 |
28/04/2019 08:00 |
Division 2 | Group M | 1 |
28/04 08:00 - Terr 1
Group M
RKV I
RKV I
|
236 |
28/04/2019 09:30 |
Division 2 | Group M | 3 |
28/04 09:30 - Terr 3
Group M
Devils
Devils
|
229 |
27/04/2019 18:30 |
Division 2 | Group N | 3 |
27/04 18:30 - Terr 3
Group N
BKS I
BKS I
|
233 |
28/04/2019 08:00 |
Division 2 | Group N | 3 |
28/04 08:00 - Terr 3
Group N
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
237 |
28/04/2019 09:30 |
Division 2 | Group N | 4 |
28/04 09:30 - Terr 4
Group N
De Paddel
De Paddel
|
242 |
28/04/2019 12:00 |
Division 2 | 13th place | 4 |
28/04 12:00 - Terr 4
13th place
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
240 |
28/04/2019 11:00 |
Division 2 | Classifying 10th-12th | 3 |
28/04 11:00 - Terr 3
Classifying 10th-12th
RKV I
RKV I
|
246 |
28/04/2019 12:30 |
Division 2 | Classifying 10th-12th | 4 |
28/04 12:30 - Terr 4
Classifying 10th-12th
RKV II
RKV II
|
250 |
28/04/2019 14:00 |
Division 2 | Classifying 10th-12th | 4 |
28/04 14:00 - Terr 4
Classifying 10th-12th
France C
France C
|
241 |
28/04/2019 11:00 |
Division 2 | Classifying 7th-9th | 4 |
28/04 11:00 - Terr 4
Classifying 7th-9th
Devils
Devils
|
245 |
28/04/2019 12:30 |
Division 2 | Classifying 7th-9th | 3 |
28/04 12:30 - Terr 3
Classifying 7th-9th
France E
France E
|
248 |
28/04/2019 14:00 |
Division 2 | Classifying 7th-9th | 3 |
28/04 14:00 - Terr 3
Classifying 7th-9th
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
247 |
28/04/2019 13:30 |
Division 2 | 5th place | 3 |
28/04 13:30 - Terr 3
5th place
De Paddel
De Paddel
|
243 |
28/04/2019 12:30 |
Division 2 | Semi-final | 1 |
28/04 12:30 - Terr 1
Semi-final
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
244 |
28/04/2019 12:30 |
Division 2 | Semi-final | 2 |
28/04 12:30 - Terr 2
Semi-final
France C
France C
|
249 |
28/04/2019 14:00 |
Division 2 | 3rd place | 1 |
28/04 14:00 - Terr 1
3rd place
Dragon
Dragon
|
251 |
28/04/2019 15:40 |
Division 2 | Final | 1 |
28/04 15:40 - Terr 1
Final
BKS I
Tourcoing Sea Lions
|
101 |
27/04/2019 08:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 08:00 - Terr 1
Group A
Odysseus B
Odysseus B
|
122 |
27/04/2019 15:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 15:00 - Terr 1
Group A
Mokka
Mokka
|
110 |
27/04/2019 11:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 11:00 - Terr 1
Group A
Mille D.
(Montigny-en-Gohelle I)
Patoir B.
(Montigny-en-Gohelle I) |
113 |
27/04/2019 12:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 12:00 - Terr 1
Group A
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
119 |
27/04/2019 14:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 14:00 - Terr 1
Group A
France B
France B
|
104 |
27/04/2019 09:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 09:00 - Terr 1
Group A
Avranches I
Avranches I
|
107 |
27/04/2019 10:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 10:00 - Terr 1
Group A
Malaysia I
Malaysia I
|
128 |
27/04/2019 17:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 17:30 - Terr 1
Group A
Avranches I
Avranches I
|
116 |
27/04/2019 13:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 13:00 - Terr 1
Group A
Malaysia I
Malaysia I
|
125 |
27/04/2019 16:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
27/04 16:00 - Terr 1
Group A
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
102 |
27/04/2019 08:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 08:00 - Terr 2
Group B
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I) |
123 |
27/04/2019 15:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 15:00 - Terr 2
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
111 |
27/04/2019 11:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 11:00 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
114 |
27/04/2019 12:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 12:00 - Terr 2
Group B
|
120 |
27/04/2019 14:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 14:00 - Terr 2
Group B
|
105 |
27/04/2019 09:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 09:00 - Terr 2
Group B
|
108 |
27/04/2019 10:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 10:00 - Terr 2
Group B
Odysseus A
Odysseus A
|
129 |
27/04/2019 17:30 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 17:30 - Terr 2
Group B
GEKKO Gent
GEKKO Gent
|
117 |
27/04/2019 13:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 13:00 - Terr 2
Group B
France A
France A
|
126 |
27/04/2019 16:00 |
Division 1 | Group B | 2 |
27/04 16:00 - Terr 2
Group B
Malaysia I
Malaysia I
|
103 |
27/04/2019 08:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 08:30 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
127 |
27/04/2019 16:30 |
Division 1 | Group C | 2 |
27/04 16:30 - Terr 2
Group C
France A
France A
|
112 |
27/04/2019 11:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 11:30 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
115 |
27/04/2019 12:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 12:30 - Terr 1
Group C
France B
France B
|
121 |
27/04/2019 14:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 14:30 - Terr 1
Group C
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
106 |
27/04/2019 09:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 09:30 - Terr 1
Group C
France B
France B
|
109 |
27/04/2019 10:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 10:30 - Terr 1
Group C
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
130 |
27/04/2019 17:30 |
Division 1 | Group C | 3 |
27/04 17:30 - Terr 3
Group C
Odysseus A
Odysseus A
|
118 |
27/04/2019 13:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 13:30 - Terr 1
Group C
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
124 |
27/04/2019 15:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
27/04 15:30 - Terr 1
Group C
France B
France B
|
131 |
27/04/2019 19:00 |
Division 1 | Group D | 1 |
27/04 19:00 - Terr 1
Group D
Meridian E
Meridian E
|
136 |
28/04/2019 08:30 |
Division 1 | Group D | 1 |
28/04 08:30 - Terr 1
Group D
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
141 |
28/04/2019 10:00 |
Division 1 | Group D | 1 |
28/04 10:00 - Terr 1
Group D
France B
France B
|
132 |
27/04/2019 19:00 |
Division 1 | Group E | 2 |
27/04 19:00 - Terr 2
Group E
Odysseus B
Odysseus B
|
137 |
28/04/2019 08:30 |
Division 1 | Group E | 2 |
28/04 08:30 - Terr 2
Group E
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
142 |
28/04/2019 10:00 |
Division 1 | Group E | 2 |
28/04 10:00 - Terr 2
Group E
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
134 |
27/04/2019 19:30 |
Division 1 | Group F | 3 |
27/04 19:30 - Terr 3
Group F
Mokka
Mokka
|
138 |
28/04/2019 08:30 |
Division 1 | Group F | 3 |
28/04 08:30 - Terr 3
Group F
(4e Poule C)
(4e Poule C)
|
143 |
28/04/2019 10:00 |
Division 1 | Group F | 3 |
28/04 10:00 - Terr 3
Group F
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
148 |
28/04/2019 11:30 |
Division 1 | Classifying 13th-15th | 3 |
28/04 11:30 - Terr 3
Classifying 13th-15th
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
152 |
28/04/2019 13:00 |
Division 1 | Classifying 13th-15th | 4 |
28/04 13:00 - Terr 4
Classifying 13th-15th
Biache I
Biache I
|
157 |
28/04/2019 14:30 |
Division 1 | Classifying 10th-12th | 4 |
28/04 14:30 - Terr 4
Classifying 10th-12th
France A
France A
|
147 |
28/04/2019 11:30 |
Division 1 | Classifying 10th-12th | 2 |
28/04 11:30 - Terr 2
Classifying 10th-12th
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
150 |
28/04/2019 13:00 |
Division 1 | Classifying 10th-12th | 2 |
28/04 13:00 - Terr 2
Classifying 10th-12th
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
146 |
28/04/2019 11:30 |
Division 1 | Classifying 7th-9th | 1 |
28/04 11:30 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Odysseus A
Odysseus A
|
158 |
28/04/2019 15:00 |
Division 1 | Classifying 7th-9th | 4 |
28/04 15:00 - Terr 4
Classifying 7th-9th
Odysseus B
Odysseus B
|
153 |
28/04/2019 13:30 |
Division 1 | Classifying 7th-9th | 1 |
28/04 13:30 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Rijnland B
Rijnland B
|
133 |
27/04/2019 19:00 |
Division 1 | Group G | 3 |
27/04 19:00 - Terr 3
Group G
Mokka
Mokka
|
135 |
27/04/2019 19:30 |
Division 1 | Group G | 4 |
27/04 19:30 - Terr 4
Group G
Dragon
Dragon
|
140 |
28/04/2019 09:30 |
Division 1 | Group G | 1 |
28/04 09:30 - Terr 1
Group G
France A
France A
|
139 |
28/04/2019 08:30 |
Division 1 | Group G | 4 |
28/04 08:30 - Terr 4
Group G
Gent
Gent
|
144 |
28/04/2019 10:00 |
Division 1 | Group G | 4 |
28/04 10:00 - Terr 4
Group G
Mokka
Mokka
|
145 |
28/04/2019 11:00 |
Division 1 | Group G | 2 |
28/04 11:00 - Terr 2
Group G
Avranches I
Avranches I
|
154 |
28/04/2019 13:30 |
Division 1 | 5th place | 2 |
28/04 13:30 - Terr 2
5th place
France D
France D
|
151 |
28/04/2019 13:00 |
Division 1 | Semi-final | 3 |
28/04 13:00 - Terr 3
Semi-final
Meridian E
Meridian E
|
149 |
28/04/2019 13:00 |
Division 1 | Semi-final | 1 |
28/04 13:00 - Terr 1
Semi-final
France B
France B
|
155 |
28/04/2019 14:30 |
Division 1 | 3rd place | 2 |
28/04 14:30 - Terr 2
3rd place
Avranches I
Brackez V.
(CD62) |
159 |
28/04/2019 16:20 |
Division 1 | Final | 1 |
28/04 16:20 - Terr 1
Final
IRWV Ieper
Mokka
|
301 |
27/04/2019 08:30 |
Division 3 | Group O | 2 |
27/04 08:30 - Terr 2
Group O
Wales U18
Wales U18
|
303 |
27/04/2019 09:30 |
Division 3 | Group O | 2 |
27/04 09:30 - Terr 2
Group O
BKS II
BKS II
|
305 |
27/04/2019 10:30 |
Division 3 | Group O | 3 |
27/04 10:30 - Terr 3
Group O
Saint-Omer 15 I
Saint-Omer 15 I
|
306 |
27/04/2019 10:30 |
Division 3 | Group O | 4 |
27/04 10:30 - Terr 4
Group O
Wales U18
Wales U18
|
307 |
27/04/2019 11:30 |
Division 3 | Group O | 2 |
27/04 11:30 - Terr 2
Group O
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
309 |
27/04/2019 12:30 |
Division 3 | Group O | 2 |
27/04 12:30 - Terr 2
Group O
TKC Jeugd
TKC Jeugd
|
310 |
27/04/2019 12:30 |
Division 3 | Group O | 4 |
27/04 12:30 - Terr 4
Group O
BKS II
BKS II
|
312 |
27/04/2019 13:30 |
Division 3 | Group O | 4 |
27/04 13:30 - Terr 4
Group O
TKC Jeugd
TKC Jeugd
|
313 |
27/04/2019 14:30 |
Division 3 | Group O | 2 |
27/04 14:30 - Terr 2
Group O
Saint-Omer 15 I
Saint-Omer 15 I
|
314 |
27/04/2019 15:30 |
Division 3 | Group O | 2 |
27/04 15:30 - Terr 2
Group O
Brackez V.
(CD62)
Vercoutre N.
(CD62) |
302 |
27/04/2019 08:30 |
Division 3 | Group P | 4 |
27/04 08:30 - Terr 4
Group P
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
304 |
27/04/2019 09:30 |
Division 3 | Group P | 4 |
27/04 09:30 - Terr 4
Group P
CR Hauts-de-France I
CR Hauts-de-France I
|
308 |
27/04/2019 11:30 |
Division 3 | Group P | 4 |
27/04 11:30 - Terr 4
Group P
CR Hauts-de-France I
CR Hauts-de-France I
|
311 |
27/04/2019 13:30 |
Division 3 | Group P | 2 |
27/04 13:30 - Terr 2
Group P
RKV III
RKV III
|
315 |
27/04/2019 15:30 |
Division 3 | Group P | 3 |
27/04 15:30 - Terr 3
Group P
RKV III
RKV III
|
316 |
27/04/2019 15:30 |
Division 3 | Group P | 4 |
27/04 15:30 - Terr 4
Group P
Wales U16
Wales U16
|
320 |
28/04/2019 07:30 |
Division 3 | Group R | 2 |
28/04 07:30 - Terr 2
Group R
Wales U16
Wales U16
|
322 |
28/04/2019 09:00 |
Division 3 | Group R | 1 |
28/04 09:00 - Terr 1
Group R
BKS II
BKS II
|
328 |
28/04/2019 12:00 |
Division 3 | Group R | 2 |
28/04 12:00 - Terr 2
Group R
TKC Jeugd
TKC Jeugd
|
333 |
28/04/2019 15:00 |
Division 3 | Group R | 3 |
28/04 15:00 - Terr 3
Group R
CR Hauts-de-France I
Saint-Omer 15 I
|
330 |
28/04/2019 13:30 |
Division 3 | Group R | 4 |
28/04 13:30 - Terr 4
Group R
BKS II
BKS II
|
325 |
28/04/2019 10:30 |
Division 3 | Group R | 1 |
28/04 10:30 - Terr 1
Group R
Wales U18
Wales U18
|
317 |
27/04/2019 17:00 |
Division 3 | Group S | 2 |
27/04 17:00 - Terr 2
Group S
Meridian U16
Meridian U16
|
319 |
28/04/2019 07:30 |
Division 3 | Group S | 1 |
28/04 07:30 - Terr 1
Group S
Meridian U16
Meridian U16
|
323 |
28/04/2019 09:00 |
Division 3 | Group S | 2 |
28/04 09:00 - Terr 2
Group S
Saint-Omer III
Saint-Omer III
|
318 |
27/04/2019 17:00 |
Division 3 | Group T | 3 |
27/04 17:00 - Terr 3
Group T
Saint-Omer 15 I
Saint-Omer 15 I
|
321 |
28/04/2019 08:00 |
Division 3 | Group T | 2 |
28/04 08:00 - Terr 2
Group T
Lemaire G.
(CD62)
Brackez V.
(CD62) |
324 |
28/04/2019 09:30 |
Division 3 | Group T | 2 |
28/04 09:30 - Terr 2
Group T
RKV III
RKV III
|
329 |
28/04/2019 12:00 |
Division 3 | 5th place | 3 |
28/04 12:00 - Terr 3
5th place
Montigny
Montigny
|
326 |
28/04/2019 11:30 |
Division 3 | Semi-final | 4 |
28/04 11:30 - Terr 4
Semi-final
TKC Jeugd
TKC Jeugd
|
327 |
28/04/2019 12:00 |
Division 3 | Semi-final | 1 |
28/04 12:00 - Terr 1
Semi-final
Compiègne I
Compiègne I
|
331 |
28/04/2019 14:00 |
Division 3 | 3rd place | 2 |
28/04 14:00 - Terr 2
3rd place
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62) |
332 |
28/04/2019 15:00 |
Division 3 | Final | 1 |
28/04 15:00 - Terr 1
Final
Wales U18
Wales U16
|