Matchs
27/04 08:00 - Terr 3
Group H
France E
France E
27/04 09:00 - Terr 3
Group H
Saint-Omer II
Saint-Omer II
27/04 10:00 - Terr 3
Group H
France E
France E
27/04 11:30 - Terr 3
Group H
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
27/04 12:00 - Terr 3
Group H
France C
France C
27/04 13:00 - Terr 3
Group H
BKS I
BKS I
27/04 16:00 - Terr 3
Group H
Devils
Devils
27/04 15:00 - Terr 3
Group H
De Paddel
De Paddel
27/04 14:30 - Terr 3
Group H
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
27/04 17:00 - Terr 1
Group H
Saint-Omer II
Saint-Omer II
27/04 08:00 - Terr 4
Group I
Rijnland B
Rijnland B
27/04 09:00 - Terr 4
Group I
Dragon
Dragon
27/04 10:00 - Terr 4
Group I
Rijnland B
Rijnland B
27/04 11:00 - Terr 4
Group I
Devils
Devils
27/04 12:00 - Terr 4
Group I
De Paddel
De Paddel
27/04 13:00 - Terr 4
Group I
RKV I
RKV I
27/04 14:30 - Terr 4
Group I
France D
France D
27/04 15:00 - Terr 4
Group I
France C
France C
27/04 16:00 - Terr 4
Group I
Compiègne I
Compiègne I
27/04 17:00 - Terr 4
Group I
France D
France D
27/04 08:30 - Terr 3
Group J
RKV I
RKV I
27/04 09:30 - Terr 3
Group J
BKS I
BKS I
27/04 11:00 - Terr 3
Group J
Biache I
Biache I
27/04 12:30 - Terr 3
Group J
Dragon
Dragon
27/04 14:00 - Terr 3
Group J
RKV II
RKV II
27/04 16:30 - Terr 3
Group J
Biache I
Biache I
27/04 18:30 - Terr 4
Group K
France C
France C
27/04 19:00 - Terr 4
Group K
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
28/04 08:00 - Terr 4
Group K
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
28/04 09:00 - Terr 3
Group K
BKS I
BKS I
28/04 10:30 - Terr 3
Group K
Tourcoing Sea Lions
Tourcoing Sea Lions
28/04 10:30 - Terr 4
Group K
RKV II
RKV II
27/04 18:30 - Terr 1
Group L
Compiègne I
Compiègne I
27/04 18:30 - Terr 2
Group M
Biache I
Biache I
28/04 08:00 - Terr 1
Group M
RKV I
RKV I
28/04 09:30 - Terr 3
Group M
Devils
Devils
27/04 18:30 - Terr 3
Group N
BKS I
BKS I
28/04 08:00 - Terr 3
Group N
Saint-Omer II
Saint-Omer II
28/04 09:30 - Terr 4
Group N
De Paddel
De Paddel
28/04 12:00 - Terr 4
13th place
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
28/04 11:00 - Terr 3
Classifying 10th-12th
RKV I
RKV I
28/04 12:30 - Terr 4
Classifying 10th-12th
RKV II
RKV II
28/04 14:00 - Terr 4
Classifying 10th-12th
France C
France C
28/04 11:00 - Terr 4
Classifying 7th-9th
Devils
Devils
28/04 12:30 - Terr 3
Classifying 7th-9th
France E
France E
28/04 14:00 - Terr 3
Classifying 7th-9th
Saint-Omer II
Saint-Omer II
28/04 13:30 - Terr 3
5th place
De Paddel
De Paddel
28/04 12:30 - Terr 1
Semi-final
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
28/04 12:30 - Terr 2
Semi-final
France C
France C
28/04 14:00 - Terr 1
3rd place
Dragon
Dragon
28/04 15:40 - Terr 1
Final
BKS I
Tourcoing Sea Lions
27/04 16:00 - Terr 1
Group A
IRWV Ieper
IRWV Ieper
27/04 13:00 - Terr 1
Group A
Malaysia I
Malaysia I
27/04 17:30 - Terr 1
Group A
Avranches I
Avranches I
27/04 10:00 - Terr 1
Group A
Malaysia I
Malaysia I
27/04 09:00 - Terr 1
Group A
Avranches I
Avranches I
27/04 14:00 - Terr 1
Group A
France B
France B
27/04 12:00 - Terr 1
Group A
IRWV Ieper
IRWV Ieper
27/04 11:00 - Terr 1
Group A
Mille D.
(Montigny-en-Gohelle I)
Patoir B.
(Montigny-en-Gohelle I)
27/04 15:00 - Terr 1
Group A
Mokka
Mokka
27/04 08:00 - Terr 1
Group A
Odysseus B
Odysseus B
27/04 16:00 - Terr 2
Group B
Malaysia I
Malaysia I
27/04 13:00 - Terr 2
Group B
France A
France A
27/04 17:30 - Terr 2
Group B
GEKKO Gent
GEKKO Gent
27/04 10:00 - Terr 2
Group B
Odysseus A
Odysseus A
27/04 09:00 - Terr 2
Group B
27/04 14:00 - Terr 2
Group B
27/04 12:00 - Terr 2
Group B
27/04 11:00 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
27/04 15:00 - Terr 2
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
27/04 08:00 - Terr 2
Group B
Patoir S.
(Montigny-en-Gohelle I)
Cotret Y.
(Montigny-en-Gohelle I)
27/04 15:30 - Terr 1
Group C
France B
France B
27/04 13:30 - Terr 1
Group C
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
27/04 17:30 - Terr 3
Group C
Odysseus A
Odysseus A
27/04 10:30 - Terr 1
Group C
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
27/04 09:30 - Terr 1
Group C
France B
France B
27/04 14:30 - Terr 1
Group C
Saint-Omer I
Saint-Omer I
27/04 12:30 - Terr 1
Group C
France B
France B
27/04 11:30 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
27/04 16:30 - Terr 2
Group C
France A
France A
27/04 08:30 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
28/04 10:00 - Terr 1
Group D
France B
France B
28/04 08:30 - Terr 1
Group D
Viking Venlo A
Viking Venlo A
27/04 19:00 - Terr 1
Group D
Meridian E
Meridian E
28/04 10:00 - Terr 2
Group E
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
28/04 08:30 - Terr 2
Group E
Saint-Omer I
Saint-Omer I
27/04 19:00 - Terr 2
Group E
Odysseus B
Odysseus B
28/04 10:00 - Terr 3
Group F
Kilcock Demons
Kilcock Demons
28/04 08:30 - Terr 3
Group F
(4e Poule C)
(4e Poule C)
27/04 19:30 - Terr 3
Group F
Mokka
Mokka
28/04 13:00 - Terr 4
Classifying 13th-15th
Biache I
Biache I
28/04 11:30 - Terr 3
Classifying 13th-15th
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
28/04 13:00 - Terr 2
Classifying 10th-12th
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
28/04 11:30 - Terr 2
Classifying 10th-12th
IRWV Ieper
IRWV Ieper
28/04 14:30 - Terr 4
Classifying 10th-12th
France A
France A
28/04 13:30 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Rijnland B
Rijnland B
28/04 15:00 - Terr 4
Classifying 7th-9th
Odysseus B
Odysseus B
28/04 11:30 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Odysseus A
Odysseus A
28/04 11:00 - Terr 2
Group G
Avranches I
Avranches I
28/04 10:00 - Terr 4
Group G
Mokka
Mokka
28/04 08:30 - Terr 4
Group G
Gent
Gent
28/04 09:30 - Terr 1
Group G
France A
France A
27/04 19:30 - Terr 4
Group G
Dragon
Dragon
27/04 19:00 - Terr 3
Group G
Mokka
Mokka
28/04 13:30 - Terr 2
5th place
France D
France D
28/04 13:00 - Terr 1
Semi-final
France B
France B
28/04 13:00 - Terr 3
Semi-final
Meridian E
Meridian E
28/04 14:30 - Terr 2
3rd place
Avranches I
Brackez V.
(CD62)
28/04 16:20 - Terr 1
Final
IRWV Ieper
Mokka
27/04 08:30 - Terr 2
Group O
Wales U18
Wales U18
27/04 09:30 - Terr 2
Group O
BKS II
BKS II
27/04 10:30 - Terr 3
Group O
Saint-Omer 15 I
Saint-Omer 15 I
27/04 10:30 - Terr 4
Group O
Wales U18
Wales U18
27/04 11:30 - Terr 2
Group O
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
27/04 12:30 - Terr 2
Group O
TKC Jeugd
TKC Jeugd
27/04 12:30 - Terr 4
Group O
BKS II
BKS II
27/04 13:30 - Terr 4
Group O
TKC Jeugd
TKC Jeugd
27/04 14:30 - Terr 2
Group O
Saint-Omer 15 I
Saint-Omer 15 I
27/04 15:30 - Terr 2
Group O
Brackez V.
(CD62)
Vercoutre N.
(CD62)
27/04 08:30 - Terr 4
Group P
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
27/04 09:30 - Terr 4
Group P
CR Hauts-de-France I
CR Hauts-de-France I
27/04 11:30 - Terr 4
Group P
CR Hauts-de-France I
CR Hauts-de-France I
27/04 13:30 - Terr 2
Group P
RKV III
RKV III
27/04 15:30 - Terr 3
Group P
RKV III
RKV III
27/04 15:30 - Terr 4
Group P
Wales U16
Wales U16
28/04 07:30 - Terr 2
Group R
Wales U16
Wales U16
28/04 09:00 - Terr 1
Group R
BKS II
BKS II
28/04 12:00 - Terr 2
Group R
TKC Jeugd
TKC Jeugd
28/04 15:00 - Terr 3
Group R
CR Hauts-de-France I
Saint-Omer 15 I
28/04 13:30 - Terr 4
Group R
BKS II
BKS II
28/04 10:30 - Terr 1
Group R
Wales U18
Wales U18
27/04 17:00 - Terr 2
Group S
Meridian U16
Meridian U16
28/04 07:30 - Terr 1
Group S
Meridian U16
Meridian U16
28/04 09:00 - Terr 2
Group S
Saint-Omer III
Saint-Omer III
27/04 17:00 - Terr 3
Group T
Saint-Omer 15 I
Saint-Omer 15 I
28/04 08:00 - Terr 2
Group T
Lemaire G.
(CD62)
Brackez V.
(CD62)
28/04 09:30 - Terr 2
Group T
RKV III
RKV III
28/04 12:00 - Terr 3
5th place
Montigny
Montigny
28/04 11:30 - Terr 4
Semi-final
TKC Jeugd
TKC Jeugd
28/04 12:00 - Terr 1
Semi-final
Compiègne I
Compiègne I
28/04 14:00 - Terr 2
3rd place
Brackez V.
(CD62)
Lemaire G.
(CD62)
28/04 15:00 - Terr 1
Final
Wales U18
Wales U16